Grubson

Dołącz do Świętowania 20 Lat Grubsona na Scenie w Spodku – Niesamowity Hip-Hopowy Wieczór!

11 kwietnia 2024, Czwartek

Spodek

Korfantego 35, Katowice

Start: godz. 19:00

Podziel się:


Grubson Świętuje 20 Lat na Scenie w Spodku: Wyjątkowe Wydarzenie, Którego Nie Można Przegapić

Wydarzenie: Grubson – 20 lat na scenie – coś więcej niż koncert
Data: 11 kwietnia 2024 r., start: 19.00
Miejsce: Spodek, Katowice

Hashtagi: #Grubson20Lat #HipHopKoncert #SpodekKatowice #MuzykaHipHop #ŚląskieWydarzenia #RapPolska #KulturaMiejska #GrubsonKoncert #MuzykaNaŻywo

Wprowadzenie: Przygotuj się na niesamowite muzyczne wydarzenie, jakim jest koncert “Grubson – 20 lat na scenie – coś więcej niż koncert” w katowickim Spodku. To nie tylko koncert, ale prawdziwa uczta dla miłośników hip-hopu i kultury miejskiej, świętująca dwudziestoletnią obecność Grubsona na scenie muzycznej.

O Grubsonie:

 • Ikona Polskiego Hip-Hopu: Grubson, znany ze swoich elektryzujących występów na żywo i niezrównanej energii, jest ważną postacią na polskiej scenie hip-hopu.
 • Oddanie Śląskowi: Jego działalność artystyczna jest głęboko zakorzeniona w Śląsku, odzwierciedlając jego zaangażowanie w lokalną społeczność i kulturę.
 • Przekaz w Muzyce: Teksty Grubsona, pełne trafnych diagnoz i refleksji społecznych, uczyniły jego utwory ponadczasowymi hitami.

Coś Więcej niż Koncert:

 • Przekrój Twórczości: Koncert będzie retrospektywą kariery Grubsona, od soundsystemowych początków po liczne projekty, które współtworzył.
 • Zaprzyjaźnieni Artyści: Grubson zaprosił do współpracy szereg znanych artystów, tworząc wyjątkową atmosferę i unikalne wykonania.
 • Sentymentalna Podróż: To nie tylko świętowanie sukcesów, ale też emocjonalna podróż przez 20 lat muzycznych doświadczeń.

Dlaczego Warto Być Tam:

 • Unikalna Energia: Oczekuj niesamowitej energii i pasji, które są znakami rozpoznawczymi występów Grubsona.
 • Muzyczna Różnorodność: Od hip-hopu po eksperymentalne brzmienia, koncert obiecuje szeroki zakres muzycznych doświadczeń.
 • Kultura i Społeczność: To wydarzenie to nie tylko muzyka, ale także świętowanie kultury i wspólnoty, które są sercem twórczości Grubsona.

Więcej Informacji:

 • Śledź na Mediach Społecznościowych: Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat koncertu, śledząc Grubsona na Facebooku GrubSonStyle, Instagramie grubsonofficial, a także stron organizatorów AgencjaNewLiveMusic (www.facebook.com/AgencjaNewLiveMusic/) i live2listen (www.facebook.com/live2listen).
 • Strony Internetowe: Więcej szczegółów znajdziesz na stronach grubson.com.pl i l2l.pl.

Słowa Kluczowe: Grubson, Koncert Grubsona, 20 Lat na Scenie, Hip-Hop Katowice, Spodek, Polski Hip-Hop, Śląskie Wydarzenia Muzyczne, Kultura Hip-Hop, Muzyka Miejska, Koncerty na Żywo.

Dołącz do Świętowania 20 Lat Grubsona na Scenie w Spodku – Niesamowity Hip-Hopowy Wieczór! | 11 kwietnia 2024, Czwartek, Spodek

Biletomat.pl
119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →