Disney 100: Koncert – Kraków

Disney 100: Koncert – Kraków

12 października 2023, Czwartek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Disney100: Kraków
12 października 2023 roku, czwartek, godz. 19.30
TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Disney100: Koncert. Multimedialne widowisko z okazji 100-lecia Disneya
Muzyka z legendarnych scen filmowych największych disneyowskich produkcji zabrzmi na dwóch koncertach w Polsce. Utwory m.in. ze ścieżek dźwiękowych „Pięknej i Bestii”, „Krainy lodu”, „Króla lwa”, a także „Gwiezdnych wojen” i animacji studia Pixar wykonają popularni wokaliści z towarzyszeniem Hollywood Sound Orchestra. Multimedialne widowisko „Disney100: Koncert” z okazji 100-lecia wytwórni będzie można usłyszeć i zobaczyć jesienią przyszłego roku w Warszawie oraz Krakowie. Bilety są już dostępne w sprzedaży!
Jubileuszowa trasa koncertowa – za produkcję, której odpowiada agencja Semmel Concerts – rozpocznie się 13 kwietnia w Niemczech. Wyjątkowy urodzinowy show przez cały rok odwiedzi łącznie 10 krajów, w tym również: Szwajcarię, Austrię, Włochy, Węgry, Szwecję, Norwegię, Czechy, Wielką Brytanię i Polskę.
Podczas ogromnego w skali wydarzenia muzycy zaproszą publiczność na multimedialną podróż przez historię kina. Zabrzmią utwory z klasycznych filmów jak „Mary Poppins” i najnowszych przebojów – „Nasze magiczne Encanto”. Nie zabraknie ścieżek dźwiękowych znanych produkcji Marvela, co nie umknie uwadze fanom superbohaterów. Całość dopełnią animacje i fragmenty filmów na wielkim ekranie, które sprawią, że pozytywne wrażenia tych magicznych chwil na długo zapadną w pamięć.
Firma The Walt Disney Company powstała w 1923 roku i od tego czasu – czyli nieustannie już przez 100 lat – dostarcza uwielbianych na całym świecie opowieści o fantazji, magii, wielkich emocjach i marzeniach, które się spełniają. Studio dało światu niezliczonych bohaterów i bohaterki, fascynujące światy i historie, w których hipnotyzujące obrazy łączą się z niezapomnianymi dźwiękami.
Czy to pod wodą, czy na pełnym morzu, w bezkresie wszechświata, w kinie lub po prostu w domowym zaciszu – ścieżki dźwiękowe produkcji Disneya poruszają serca całych pokoleń widzów bez względu na ich wiek.
Nadchodząca, specjalna odsłona wspaniałej serii koncertów, będąca częścią urodzinowych obchodów „Disney100” to nic innego, jak muzyczno-filmowa podróż na cześć 100 lat przygody, 100 lat emocji i 100 lat magii muzyki Disneya. Z pewnością przekonają się o tym uczestnicy dwóch niezwykłych koncertów w Polsce.

Disney100:
11.10.2023 r. / COS Torwar, Warszawa
12.10.2023 r. / TAURON Arena Kraków

Wstęp na wydarzenia obowiązuje dla osób od 4. roku życia. Dla wszystkich obowiązują bilety w regularnej cenie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →