Decadent Fun Club | Wschowa

Decadent Fun Club | Wschowa

7 marca 2024, Czwartek

Zamek Królewski Wschowa

Plac Zamkowy 7, Wschowa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Trasa koncertowa z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club!

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, OFF Camera, Castle Party, FAMA) Decadent Fun Club wydaje długo wyczekiwany album “OKO” (premiera 23 lutego 2024).

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim – przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album “OKO” zawierać będzie 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik i Bartek Szczęsny.

Teledysk “Tango”: youtu.be/ShcpCd5D8oQ?si=Bg2viMOlUxcqCKCR
Teledysk “UFO”: youtu.be/F4KTyXqFRfc?si=-c2ZeqLcFldnsPiF

Oprócz Decadent Fun Club wystąpi GOŚĆ SPECJALNY, którego ogłosimy wkrótce!

Decadent Fun Club | Wschowa | 7 marca 2024, Czwartek, Zamek Królewski Wschowa

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →