Decadent Fun Club | Warszawa | 22.09.2024

22 września 2024, Niedziela

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Druga część trasy koncertowej z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club “OKO”.

22.09.2024, WARSZAWA, Chmury (11 listopada 22)
Godzina: 20:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, Castle Party, OFF Camera, FAMA) Decadent Fun Club wydaje długo wyczekiwany album “OKO” (premiera 23 lutego 2024).

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim – przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album “OKO” zawiera 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik (m.in. Republika, Wilki, Fiolka) i Bartek Szczęsny (m.in. Rebeka, The Dumplings, KAMP!).

W ramach promocji albumu zespół zagrał swoją pierwszą trasę koncertową, która objęła 13 miast i okazała się dużym sukcesem. Jesienią 2024 odbędzie się druga seria koncertów, wśród których znajdzie się także Warszawa. 

Decadent Fun Club | Warszawa | 22.09.2024 | 22 września 2024, Niedziela, Chmury

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →