DECADENT FUN CLUB | POZNAŃ | 19.10.2024

19 października 2024, Sobota

Dom Tramwajarza

Słowackiego 19, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Druga część trasy koncertowej z okazji wydania debiutanckiego albumu Decadent Fun Club “OKO”.

19.10.2024, WARSZAWA, Pan Gar (ul. Słowackiego 19/21)
Godzina: 20:00
Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) / 70 zł (w dniu koncertu)

Po kilku latach intensywnego koncertowania w klubach, kawiarniach, piwnicach, skłotach oraz na największych scenach festiwalowych (m.in. Męskie Granie, Pol’and’Rock, Jarocin, Castle Party, OFF Camera, FAMA) Decadent Fun Club wydał długo wyczekiwany album “OKO”.

Album wyczekiwany przez branżę muzyczną, która dostrzegła potencjał Decadent Fun Club już kilka lat temu, ale przede wszystkim – przez słuchaczy. Środki na realizację albumu w dużym stopniu pochodzą od fanów, którzy wzięli udział w zrzutce, dzięki czemu zespół mógł zadbać o najwyższą jakość przy jednoczesnym zachowaniu całkowitej swobody artystycznej. W odróżnieniu od wczesnych, anglojęzycznych utworów DFC, album “OKO” zawiera 10 piosenek z polskimi tekstami. Za brzmienie odpowiada dwóch producentów: Leszek Biolik (m.in. Republika, Wilki, Fiolka) i Bartek Szczęsny (m.in. Rebeka, The Dumplings, KAMP!).

W ramach promocji albumu zespół zagrał swoją pierwszą trasę koncertową, która objęła 13 miast i okazała się dużym sukcesem. Jesienią 2024 odbędzie się druga seria koncertów, wśród których znajdzie się także Poznań.

DECADENT FUN CLUB | POZNAŃ | 19.10.2024 | 19 października 2024, Sobota, Dom Tramwajarza

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →