DARK SIDE OF SOUND | SZCZECIN

DARK SIDE OF SOUND | SZCZECIN

16 lutego 2024, Piątek

Dom Kultury

Ul. Krzemienna 10, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

DARK SIDE OF SOUND

Na scenie DK “Krzemień” zagrają:

NOVENA, zespół złożony z młodych muzyków. Od trzech lat w stałym składzie tworzą unikatowe i niepowtarzalną brzmienie. Gatunki, w których się obracają to PUNK i ROCK, jednak co uważniejszy słuchacz zauważy w ich muzyce wiele elementów z innych gatunków muzycznych. Zespół gra coraz więcej koncertów i poszerza coraz bogatszy repertuar. Wyróżnia ich młodzieńcza energia oraz zapał, który przedstawią Wam przy najbliższej okazji.

The Materials to zespół z 4 miesięcznym stażem. Czują vibe i robią swoje. 2 gitarzystów, basista i perkusistka. Najlepiej czują się przeplatając ze sobą Tech Trash z Death Metalem.

Egzul powstał w październiku 2022 roku. Po roku istnienia udało im się wyrobić podwaliny własnego stylu. Połączenie energicznego Thrash’u, mrocznego Black’u i śmiercionośnego Death’u oprawione w teksty opierające się o słowiańską wiarę. Obecnie pracują nad debiutanckim albumem.

DARK SIDE OF SOUND | SZCZECIN | 16 lutego 2024, Piątek, Dom Kultury

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →