D I D

D I D

8 kwietnia 2023, Sobota

BARdzo Bardzo

Nowogrodzka 11, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

D I D – eksperymentatorka / wokalistka / producentka / twórczyni audiobooka z autorską ścieżką dźwiękową, stworzonego w ramach programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego / autorka blisko 50 podcastów „COSY TIMES” nadawanych w społecznościowym Radio Kapitał.
Dorastająca i tworząca w miejscowości leśnej, położonej na przygranicznych terenach zachodniej Polski (współprojekty: m.in. AUDIOLEWITACJE, Lost Education/LADO ABC, JOY POP, Mikrobi.T, Fall Catalog).
Od blisko 15 lat współpracuje z artystami różnych dziedzin, łącząc sfery sztuki i nauki. Brała udział w międzynarodowych festiwalach (m.in. Warszawska Jesień, Radiophrenia (UK), Garbicz Festival (DE), Soundrive, Festiwal „Przemiany”/ Centrum Nauki Kopernik), hacklabach oraz rezydencjach artystycznych (m.in. WISP LABORATORY LEIPZIG, Ortsgespraeche/ Goethe Institut).
D I D (Dissociative Identity Disorder) odnosi się do rozszczepienia osobowości.
– W swoich działaniach skupiam się natomiast wokół idei, według której poruszając się – za pomocą różnorodnych gatunków, emocji, stanów, narzędzi – w właściwie niczym nieograniczonej przestrzeni, można pozwolić swojemu unikalnemu językowi wypłynąć na wierzch, co też powala na chwilę łapać sedno twórczej wolności człowieka. Wierzę bowiem, że obejmując uwagą i szacunkiem wszystkie elementy siebie i ludzi wokół, możemy na moment uchwycić wolność.
7/02 o godzinie 20:00 przedpremierowo spotykamy się w warszawskim Bardzo Bardzo, by poszukując wspólnie wolności, nadać nadchodzącemu 2023 cieplejszy kolor, sięgając jednocześnie do pewnej beztroski lat 90tych za którymi tęsknimy i kręcąc się wokół ‘sunny trip hop’ ciągniemy na Ziemię struny słońca.
Bilety do nabycia na wejściu: 40zł (tylko gotówka).
Nowy merch (bluzy//CD//LP) D I D do kupienia tylko w dniu koncertu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →