CYMBAŁY WIECZÓR KOMEDII IMPRO & STAND-UP | Poznań [ODWOŁANE]

24 września 2022, Sobota

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

WYDARZENIE ODWOŁANE 


Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

18:00 – Otwarcie drzwi
19:00 – Start

Cymbały – duet improwizacji komediowej, który przekracza wszelkie granice. A Cymbały nie dlatego, że jesteśmy głupi, a dlatego, że brzmimy. W swoim spektaklu zabierzemy was na krańce naszej i waszej wyobraźni. Historie będą przechodziły ludzkie pojęcie, aż zabraknie im tego zielonego. Opowieści będą krótkie, ale z morałem. Wszystko zaimprowizowane na waszych oczach, uszach i tym podobnych.

Skład duetu: Patryk Cyplik i Krzysztof Kasparek

Patryk Cyplik – były tancerz, niedoszły plastyk, prawie muzyk, ale na poważnie komik. Pasjonat soczystej pointy oraz subtelnych żartów. Jest artystą, prawie weganinem, abstynentem i osobą tęczową, czyli wlicza się do większości szykanowanych grup w Polsce. Uwielbia absurd rzeczywistości.

Krzysztof Kasparek – reprezentant krakowskiego Comedy Lab, komik i improwizator. Niedawno skończył 35 lat, ale liczy na więcej. W żartach ceni czarny humor i abstrakcję. Swoimi żartami bawi ludzi od Szczecina po Ełk.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

CYMBAŁY WIECZÓR KOMEDII IMPRO & STAND-UP | Poznań [ODWOŁANE] | 24 września 2022, Sobota, 2progi

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →