CYKL: "PIERWSZY KONCERT PRZEDSZKOLAKA"

CYKL: “PIERWSZY KONCERT PRZEDSZKOLAKA” – DZIECI 4+ – 18 LUTEGO – 11:30

18 lutego 2024, Niedziela

Tubis.Studio

Żniwna 4/8, Łódź

Start: godz. 11:30

Podziel się:

Zapraszamy na zupełnie nowy i zupełnie wyjątkowy cykl koncertów “Pierwszy koncert przedszkolaka” dedykowany dzieciom w wieku przedszkolnym! To niesamowita okazja sprawdzić, jak specjalnie dobrana, autorska, fortepianowa muzyka, zadziała na Wasze pociechy. My wiemy, że zadziała na pewno! Gwarantujemy aksamitne dźwięki, wyważoną  dynamikę i niezwykły klimat, w który będą mogły zanurzyć się nie tylko dzieci, ale i rodzice. To świetna okazja do wspólnego przeżywania muzyki… a to nie koniec! Po mini recitalu, zagranym przez wielokrotnie nagradzanego pianistę i kompozytora, Macieja Tubisa, Wasze pociechy wezmą również udział w zajęciach umuzykalniających, prowadzonych przez Paulę Kunicką z Twórczo i Aktywnie.

Koszt biletu to 89 zł (rodzic plus dziecko), rodzic plus 2 dzieci lub 2 rodziców z jednym dzieckiem – 149 zł.

Kawa, herbata w cenie!

Przybliżony czas trwania wydarzenia: 60 minut.

CYKL: “PIERWSZY KONCERT PRZEDSZKOLAKA” – DZIECI 4+ – 18 LUTEGO – 11:30 | 18 lutego 2024, Niedziela, Tubis.Studio

Biletomat.pl
84 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →