CYKL: “MÓJ PIERWSZY KONCERT” – DZIECI 3-5 – 7 KWIETNIA – 11:30

7 kwietnia 2024, Niedziela

Tubis.Studio

Żniwna 4/8, Łódź

Start: godz. 11:30

Podziel się:

Serdecznie zapraszamy Was na drugie spotkanie z cyklu „Mój pierwszy koncert”, do wyjątkowej i kameralnej przestrzeni Tubis.Studio. Nasze poprzednie wydarzenie spotkało się z Waszą dużą aprobatą, dlaczego by nie zrobić więc kolejnego? I kolejnego? I jeszcze kolejnego? Podobnie, jak Wy, mamy bardzo duże muzyczne apetyty.

Dlatego też, do autorskich utworów wybranych i zagranych na fortepianie przez Macieja Tubisa, dodamy małą niespodziankę. Co to będzie? Na pewno coś, co równie pięknie brzmi…

OPIS cyklu “Mój pierwszy koncert”:

Zapraszamy na zupełnie nowy i zupełnie wyjątkowy cykl koncertów “Mój pierwszy koncert” dedykowany dzieciom… od 3 do 5 lat! To niesamowita okazja sprawdzić, jak specjalnie dobrana, autorska, fortepianowa muzyka, zadziała na Wasze pociechy. My wiemy, że zadziała na pewno! Gwarantujemy aksamitne dźwięki, wyważoną  dynamikę i niezwykły klimat, w który będą mogły zanurzyć się nie tylko dzieci, ale i (a może właśnie przede wszystkim?) rodzice, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu możliwości uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych. To świetna okazja do wspólnego przeżywania muzyki… a to nie koniec! Po mini recitalu, zagranym przez wielokrotnie nagradzanego pianistę i kompozytora, Macieja Tubisa, Wasze pociechy wezmą również udział w Klasyce dla Smyka –  zajęciach umuzykalniających, prowadzonych przez Paulę Kunicką z Twórczo i Aktywnie.

Koncert odbędzie się w nowowybudowanym studiu nagraniowym z prawdziwym akustycznym fortepianem Yamaha, na którym na codzień ćwiczy i komponuje uznany łódzki pianista Maciej Tubis. Tubis.Studio mieści się tuż przy parku na Zdrowiu. Parking jest dostepny przed samym wejściem do studia.

Jeśli macie starsze dzieciaczki lub chcecie zabrać kogoś z rodziny – zerknijcie na informacje o „Koncercie rodzinnym”.

Bilety:

89 zł (1 opiekun + 1 dziecko)

49 zł (dodatkowy bilet dla dorosłego lub dziecka do lat 12)

CYKL: “MÓJ PIERWSZY KONCERT” – DZIECI 3-5 – 7 KWIETNIA – 11:30 | 7 kwietnia 2024, Niedziela, Tubis.Studio

Biletomat.pl
44 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →