Cykl: “Mój pierwszy koncert” – dzieci 0-3 – 18 LUTY – 10:00

18 lutego 2024, Niedziela

Tubis.Studio

Żniwna 4/8, Łódź

Start: godz. 10:00

Podziel się:

Zapraszamy na zupełnie nowy i zupełnie wyjątkowy cykl koncertów “Mój pierwszy koncert” dedykowany dzieciom… od 0 do 3 lat! To niesamowita okazja sprawdzić, jak specjalnie dobrana, autorska, fortepianowa muzyka, zadziała na Wasze pociechy. My wiemy, że zadziała na pewno! Gwarantujemy aksamitne dźwięki, wyważoną  dynamikę i niezwykły klimat, w który będą mogły zanurzyć się nie tylko dzieci, ale i (a może właśnie przede wszystkim?) rodzice, którzy na co dzień nie mają zbyt wielu możliwości uczestniczenia w wydarzeniach kulturalnych. To świetna okazja do wspólnego przeżywania muzyki… a to nie koniec! Po mini recitalu, zagranym przez wielokrotnie nagradzanego pianistę i kompozytora, Macieja Tubisa, Wasze pociechy wezmą również udział w Klasyce dla Smyka –  zajęciach umuzykalniających, prowadzonych przez Paulę Kunicką z Twórczo i Aktywnie.

Koncert odbędzie się w nowowybudowanym studiu nagraniowym z prawdziwym akustycznym fortepianem Yamaha, na którym na codzień ćwiczy i komponuje uznany łódzki pianista Maciej Tubis. Tubis.Studio mieści się tuż przy parku na Zdrowiu. Parking jest dostepny przed samym wejściem do studia.

Koszt biletu to 89 zł (rodzic plus dziecko), rodzic plus 2 dzieci lub 2 rodziców z jednym dzieckiem – 149 zł.

Kawa, herbata w cenie!

Cykl: “Mój pierwszy koncert” – dzieci 0-3 – 18 LUTY – 10:00 | 18 lutego 2024, Niedziela, Tubis.Studio

Biletomat.pl
84 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →