Sobota | Weekend z festiwalem MDAG

Copa 71 | Weekend z festiwalem MDAG

17 maja 2024, Piątek

Klub Delta

Racławicka 10, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Copa 71 | Weekend z festiwalem MDAG w Klubie Delta

Millennium Docs Against Gravity to jeden z największych festiwali filmów dokumentalnych na świecie, prezentujący kino najwyższej próby. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 144 000 osób! Podobnie jak to miało miejsce w latach poprzednich zapraszamy na szczecińską odsłonę festiwalu do Klubu Delta (ul. Racławicka 10). W trakcie trzydniowego wydarzenia (17-19 maja) zaprezentowanych zostanie sześć filmów, najnowszych osiągnięć światowej sztuki dokumentalnej.

17 maja (piątek), godz. 19:00

Copa 71

Wlk. Brytania, 2023, 90 min.

reż.: James Erskine, Rachel Ramsey

Mistrzostwa świata kobiet w piłce nożnej po raz pierwszy zostały zorganizowane przez FIFA w 1991 roku. To wydarzenie postrzegamy jako oficjalny początek nowej ery w historii sportu, ale czy słusznie? 20 lat wcześniej w blasku fleszy odbył się w Meksyku pierwszy turniej zespołów kobiecych. Mecze oglądało 100 000 widzów, a jednak turniej został wymazany z kart historii.Karnety na każdy dzień dostępne poniżej.

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

 

Copa 71 | Weekend z festiwalem MDAG | 17 maja 2024, Piątek, Klub Delta

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →