CLOSTERKELLER 35-lecie | Łódź | Abracadabra Tour 2023

29 października 2023, Niedziela

Wooltura

Wólczańska 40/42, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

35 lat nieprzerwanej działalności jest dla zespołu rockowego olbrzymim osiągnięciem. A zwłaszcza gdy w swym tworzeniu oraz wykonaniach koncertowych muzycy nie tracą werwy jaką mieli w początkach swojej działalności. O tym jak piękną prawdą jest to w wypadku Closterkeller przekona się każdy kto odwiedzi jeden z jubileuszowych koncertów na ich jesiennej trasie w roku 2023. Na starannie przygotowanych koncertach zespół zaprezentuje najlepsze i najpopularniejsze utwory ze wszystkich swoich płyt od najstarszej do najnowszej. Płyt jest dużo więc koncerty będą długie a przeżycia będą ogromne. Z obydwu stron. Muzycy Closterkeller pytani skąd biorą tę ciągle tak świeżą pasję do grania odpowiadają: “Granie pięknej muzyki nigdy się nie nudzi i zawsze unosi pod niebo”. Unieście się więc razem z nimi.

CLOSTERKELLER:

Anja Orthodox – wokal

Adam Najman – perkusja

Michał Rollinger – instrumenty klawiszowe

Michał Jarominek – gitara

Krzysztof Najman – gitara basowa

Profil zespołu: www.facebook.com/closterkeller

Instagram: www.instagram.com/closterkeller_official/

YouTube: youtube.com/c/Closterkeller

SUPPORT: HiroSzyma

CLOSTERKELLER 35-lecie | Łódź | Abracadabra Tour 2023 | 29 października 2023, Niedziela, Wooltura

Biletomat.pl
60 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →