Cieślak/Olter | Młodsza Siostra

26 lutego 2023, Niedziela

Klubojadalnia Młodsza Siostra

Dobra 14/16, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

■ Młodsza Siostra i Lubie Cię Booking zaprasza na impro niedzielę .
W sali z filarem premierowo zagra duet Cieślak/Olter. Muzycy współpracujący w zespole ATT i przy projekcie Big Thang po raz pierwszy zagrają w surowej odsłonie.
■ Tadeusz Cieślak – saksofonista grający na flecie i klarnecie basowym, muzyk, improwizator, animator wydarzeń muzycznych. Swoją przygodę z saksofonem rozpoczął w 2002 roku w PSM im. Witolda Lutosławskiego w Lublinie. W latach 2012-2016 związany z OMIT Rozdroża, gdzie rozwijał zainteresowanie muzyką improwizowaną. Nie ograniczając horyzontów, poszukuje różnych form muzycznej ekspresji zarówno w surowym brzmieniu instrumentu, jak i jego amplifikacji. Związany z lubelskim środowiskiem Fundacja Badania Możliwości działa też jako organizator wydarzeń (m.in. trzech edycji Kongresu Aleatorystów). Na przestrzeni lat był członkiem wielu muzycznych inicjatyw o różnorodnych korzeniach gatunkowych. Obecnie współtworzy zespoły Brutah, Mikroelementy, ATT Trio, Sekta Denta.
■ Teo Olter – związany od 2012 roku z warszawską sceną muzyki improwizowanej. Perkusista zespołu Pokusa. W latach 2015 – 2017 prowadził wraz z Kaśką Królikowską cykl koncertowy Impro Miting w Klubojadalni Eufemia. Organizował trasy koncertowe po Polsce dla jazzowych, eksperymentalnych i rockowych zespołów z Polski, Europy i Ameryki Południowej. Te działania w 2017 roku przerodziły się w bookingowy label Lubie Cię Booking.
26.02.2023
Start: 20:00
Wstęp : 20 pln
Klubojadalnia Młodsza Siostra
Dobra 14/16, 00-388 Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →