CHEŁMNO: Mesajah (soundystem) | 12.04.2024 | Hulanka Pub

12 kwietnia 2024, Piątek

Hulanka

Młyńska 7, Chełmno

Start: godz. 21:00

Podziel się:

MESAJAH (soundsystem) & Wujek Marek po raz drugi w Chełmnie!

Mamy przyjemność zaprosić na rozgrzewająco – energetyczny koncert MESAJAH!
KIEDY:
Piątek – 12.04.2024

GDZIE:
HULANKA PUB
Chełmno ul. Młyńska 7

WSTĘP – 50 zł – Bilety dostepne w lokalu
60 zł – w dniu koncertu

–>> Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Diaz, jest polskim wokalistą muzyki reagge.

Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w 2003 roku, gdy wraz z bratem Paxonem i kolegą Yanazem założyli zespół Natural Dread Killaz. Formacja ta wydała dwie płyty: pierwszą w w 2005 roku zatytułowaną Naturalnie oraz Ile lat – pięć lat później. Zespół szybko stał się rozpoznawalny na rynku muzyki reagge, przez co miał szansę wpółpracy z wieloma znanymi polskimi artystami, w tym z Hemp Gru, Abradabem, Jamalem, Hirkiem Wroną, Afromentalem i donGuralesko. W 2008 roku Mesajah wydał swój pierwszy solowy album zatytułowany Prości ludzie, który promował singiel Każdego dnia. Utwór ten okazał się wielkim hitem, który grały największe stacje radiowe w Polsce, dzięki czemu wokalista mógł zaprezentować się szerszej publiczności. Jego debiutancka płyta została nominowana nagród Fryderyki, ale muzyk postanowił wycofać go z udziału w konkursie z powodu zakwalifikowania albumu do kategorii „Etno/folk”, z czym Mesajah nie mógł się pogodzić. W 2012 roku wydał swój drugi album studyjny zatytułowany Jestem stąd, a już rok później ukazał się trzeci album Mesajah zatytułowany Brudna prawda. W 2015 roku ogłoszono rozpad zespołu Natural Dread Killaz. W 2016 ukazała się czwarta płyta artysty – Powrót do korzeni. Mesajah grał na największych festiwalach w Polsce, takich jak: Przystanek Woodstock, Ostróda Reggae Festival i wielu innych. Koncertował też z takimi artystami jak Shaggy, Gentelman czy Wu Tang Clan.

CHEŁMNO: Mesajah (soundystem) | 12.04.2024 | Hulanka Pub | 12 kwietnia 2024, Piątek, Hulanka

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →