CHAINSWORD + RITES OF FALL + tba | Warszawa | Hydrozagadka

CHAINSWORD + RITES OF FALL + tba | Warszawa | Hydrozagadka

25 maja 2024, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Disco Hospital Booking z przyjemnością zaprasza na koncert zespołu Chainsword i projektu Rites of Fall. Będzie to wyjątkowa okazja do spotkania z połączeniem dźwięków jakiego nie spotykamy zbyt często. Z jednej strony czeka nas mocny old schoolowy death metal w wykonaniu Chainsword, z drugiej emocjonalna elektronika w wydaniu Rites of Fall. Dodatkowo możecie się też spodziewać interesujących gości.

Chainsword, istnieją już prawie dekadę, a koncert, na który zapraszamy będzie okazją do świętowania drugiej płyty w dyskografii zespołu. Old schoolowy death metal w wydaniu Chainsword to rzecz warta uwagi. „Born Triumphant” drugi długograj w historii Piłomiecza to bestia, która nie ma zamiaru brać jeńców. Jak mawiał klasyk, kult sączy się ze ścian. Żeby jednak nie było tak jednowymiarowo wspomnieć należy, że oprócz mocnego fundamentu starej szkoły słychać w muzyce Chainsword o wiele więcej niż nawiązania do Bolt Thrower czy Hail of Bullets. Nowy materiał brzmi bardzo świeżo i dynamicznie, a jednocześnie mocno.
Internet:
linktr.ee/chainsword

 

Rites of Fall, istniejący od 2017 r. elektroniczny projekt Bartka Kuszewskiego, to zestaw niebanalnych dźwięków z pogranicza ambientu, dubu, industrialu, w którym doszukać się można też wpływów muzyki filmowej czy gitarowej.

W październiku ukazał się nakładem Liedforschung czwarty materiał projektu „Venoms”, który w intrygujący sposób rozwija dźwiękową formę. „Venoms” to emocjonalna podróż w mroczne zakątki muzyki elektronicznej, w której mnogość barw i odniesień buduje intrygujące dźwiękowe opowieści.
Internet:
ritesoffall.bandcamp.com/

Zapraszamy!
BILETY:
– 50zł przedsprzedaż
– 70zł w dniu koncertu
TBA – goście

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →