Ceremonia otwarcia - Odrodzenie Feniksa

Ceremonia otwarcia – Odrodzenie Feniksa

22 lipca 2021, Czwartek

Giże 40

Giże 40, Giże

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Ceremonia otwarcia Festiwalu Wibracje 2021 – zapraszamy w czwartek 22 lipca, wieczorem pod Scenę Waleriana.
ODRODZENIE FENIKSA
Po raz piąty spotykamy się, by podziękować Ziemi. Znów spotykamy się – w kręgu ludzi ciekawych świata, gotowych na skok w nieznane swojego życia, sięgających do źródeł alchemii połączeń ciało – serce – umysł, budując zdrowe relacje. Widzę Cię – Widzę Cię.
Feniks to archetyp odrodzenia. Symbol momentu, kiedy nie ma nic, a potem wyłania się życie. Zapraszamy Feniksa, jako symbol równowagi między życiem a śmiercią, wiedzeniam a niewiedzeniem, akceptacją i potrzebą wyrażenia niezgody. Wzywamy Feniksa jako przewodnika odrodzenia, gdy ze starego nie zostaje już nic oprócz popiołów.
Tańczący Wojownicy budują nową jakość. Taniec Wojowniczek i Wojowników wspiera alchemiczny proces odrodzenia.
Częścią życia plemiennych ludzi jest wspólne odpalenie ognia, zatańczenie ceremonii przejścia, gdy jest czas, by przejść dalej.
To impuls, który uwalnia magię. W ceremonii budujemy bezpieczeństwo, grunt do współtworzenia, do widzenia siebie samych w innych. W ceremonii uruchamiamy potencjał Festiwalu. Rozmawiamy z naturą tego miejsca – drzew, ziemią, ludźmi, wodą, duchem łąki – dziękujemy i przyjmujemy, ale też wrzucamy do ognia prośby o wsparcie, transformację, uzdrowienie relacji dla siebie, jak i dla społeczności, do których należymy. To mocny moment – odpala się wspólny Duch.
Z zaufaniem do tego, co przygotuje dla nas życie już dziś śnimy rozpalanie Ognistej Ceremonii Festiwalu Wibracje 5.0

Anna Sierpowska – Medicine Woman, nauczycielka Movement Medicine, facylitatorka pracy terapeutycznej z grupami i w nurcie bioenergetyki Lowena.


Zobacz także