CATZ 'N DOGZ W JAZBAR MUCHOWIEC

CATZ ‘N DOGZ W JAZBAR MUCHOWIEC

19 lipca 2024, Piątek

JAZBAR Muchowiec

Francuska 180, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

CATZ ‘N DOGZ w JAZBAR Muchowiec!

Catz ‘n Dogz (dj set)

piątek 19.07.2024 JAZBAR Muchowiec, Katowice

Start 20:00

Świetni didżeje, popularni remikserzy, utytułowani producenci – Catz ‘n Dogz to globalna marka. Już w piątek 19 lipca jedni z najbardziej rozchwytywanych w świecie polskich artystów zagrają w JAZBAR Muchowiec. W ich setach słychać nie tylko house i techno, ale przede wszystkim wiele miłości do różnych gatunków muzyki elektronicznej. Catz ‘n Dogz od lat trzymają świetną formę i wciąż dostarczają tony energii do najlepszych klubów na świecie. W gorącą lipcową noc rozbujają do tańca JAZBAR Muchowiec!

Catz ‘n Dogz to dwaj przyjaciele oraz partnerzy w muzycznej produkcji – Grzegorz Demiańczuk i Wojtek Tarańczuk. Długo i ciężko pracowali na swoją obecną karierę. Od wielu lat ich sety didżejskie wypełniają najlepsze kluby na całym świecie, a kolejne znakomite wydawnictwa (albumy i EP-ki) ukazują się w katalogach najważniejszych labeli dla kultury tanecznej. Dwa pierwsze albumy to współpraca z Claude Van Stroke i jego wytwórniami: Mothership i Dirtybird. Albumowy dorobek duetu obejmuje 5 pozycji. Catz ‘n Dogz produkują też remiksy dla tak ikonicznych postaci sceny klubowej jak Fatboy Slim, Basement Jaxx, Steve Bug, Kings Of Leon, Roisin Murphy, Claptone, Disclosure czy Danny Tenaglia. W 2020 roku wydali swoje utwory dla kultowej brytyjskiej wytwórni Defected Records oraz zadebiutowali na słynnym Diynamic Solomuna. Od ponad dekady prowadzą również własną wytwórnię Pets Recordings, w której publikują i promują na świecie wielu polskich producentów. Catz ‘n Dogz są obecni na globalnej scenie muzycznej od ponad 15 lat i przez ten czas pojawiali się na okładkach prestiżowych magazynów, takich jak Mixmag czy DJ Mag Spain, a także zajmowali wysokie miejsca w plebiscycie Resident Advisor Top 100 DJ, DJ Mag’s „Top 10 Albums” i „Best Track” na WMC Awards. Bez względu na obecną sytuację na świecie, Catz ‘n Dogz nadal z pasją tworzą muzykę i nie poprzestają na produkcjach. Mimo, że świat stoi w miejscu, polski duet wytrwale rozwija się i z pewnością nie traci nadziei.

Więcej o artyście:

www.catzndogz.pl/
www.facebook.com/catzndogz.official
www.instagram.com/catz_n_dogz/
soundcloud.com/catzndogz
x.com/Catz_n_Dogz
www.youtube.com/channel/UC9jNe8fRRy6nSJpLJI9pH9A
open.spotify.com/artist/5tYqFEuFELxnJZgGmmsfSh

 

CATZ ‘N DOGZ W JAZBAR MUCHOWIEC | 19 lipca 2024, Piątek, JAZBAR Muchowiec

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →