Catz ‘n Dogz / Oliver Huntemann | Kraków | Hype Park

Catz ‘n Dogz / Oliver Huntemann | Kraków | Hype Park

23 lutego 2024, Piątek

HYPE PARK

Kamienna 12, Kraków

Start: godz. 22:00

Podziel się:

23 lutego w Hype Parku dojdzie do wyjątkowego połączenia. We wspólną podróż przez muzykę house i techno zabiorą Was Catz ’n Dogz oraz Oliver Huntemann. Poprzednie występy Catzów, jak i Olivera w Krakowie zapadły w pamięci najwybitniejszym kolędnikom w tym mieście.

Choć trudno w to uwierzyć, mija dokładnie 20 lat od pierwszej imprezy duetu Catz ‘n Dogz, która zapoczątkowała ich muzyczną karierę oraz fantastyczną, szalenie kolorową drogę na międzynarodowej scenie muzyki elektronicznej.

Dzisiaj artyści kłaniają się swoim fanom w pas i chcą w wyjątkowy sposób podziękować im za każde osiągnięcie, które bez nich, nie byłoby możliwe. Dwie dekady wspólnych działań Wojtka i Grześka to nie tylko szereg wspólnych, niezapomnianych imprez, które pozostawiły po sobie wspomnienia w postaci uśmiechniętych twarzy na dancefloorze. To także inspirujące kolaboracje z fantastycznymi wytwórniami, utalentowanymi artystami oraz przede wszystkim ogromna energia jaką duet nieprzerwanie otrzymuje ze strony swoich fanów, których spotykają w każdym zakątku świata.

Natomiast Olivera Huntemanna nie trzeba nikomu przedstawiać, jeden z najważniejszych przedstawicieli niemieckiej sceny. Mimo ponad dwóch dekad aktywności, Huntemann nie spuszcza z tonu i działa z niesłabnącą energią wciąż na tym samym poziomie. Na koncie ma remiksy dla tak uznanych postaci światowej muzyki, jak Chemical Brothers, Depeche Mode (razem ze Stephanem Bodzinem) czy Underworld, a ponadto od lat współpracuje z Dubfire.

Catz ‘n Dogz / Oliver Huntemann | Kraków | Hype Park | 23 lutego 2024, Piątek, HYPE PARK

Biletomat.pl
94,40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →