CATCHING FLIES

CATCHING FLIES

19 października 2024, Sobota

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Catching Flies ogłasza headlinerską trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, podczas której debiutuje swoim nowym livesetem po wydaniu najnowszego albumu „Tides”, który ukazał się w AnjunaDeep i Cercle.

Catching Flies to projekt, multi-instrumentalisty, producenta i DJa George’a Kinga, którego debiutancki album „Silver Linings” zyskał światowy rozgłos dzięki takim mediom jak Billboard, The Guardian, Complex, Nowness, iD Magazine, Dazed & Confused czy The Line of Best Fit. Otrzymał wsparcie radiowe od Gillesa Petersona, Annie Mac, Lauren Laverne, Mary Anne Hobbes i Huw Stephens. Uznanie innych artystów przyszło m.in. ze strony Bonobo, Caribou, Jungle, Loyle’a Carnera, Nilsa Frahma, George’a Fitzgeralda czy Lane 8.

Artysta odbył trasę koncertową po albumie, występując na żywo w Wielkiej Brytanii, Europie, Azji i Ameryce Północnej, a także z DJ-setami m.in. w ramach serii wydarzeń „OUTLIER” Bonobo w Europie i Ameryce Północnej.

catchingflies.com/

CATCHING FLIES | 19 października 2024, Sobota, Klub Hydrozagadka

Biletomat.pl
82 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →