Brasswood Fest: Pylenie

28 lipca 2023, Piątek

Kolibki Adventure Park

Bernadowska 1, Gdynia

Start: godz. 17:00

Podziel się:

Jeśli posiadasz już bilet na BRASSWOOD FEST: KWITNIENIE i chcesz kupić bilet na BRASSWOOD FEST: PYLENIE napisz na witaj@biletomat.pl podając swoje imię i nazwisko, mail i numer zamówienia a my prześlemy Ci kod rabatowy!

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Festiwal muzyki i oddechu Brasswood Fest połączy pod koniec lipca leśnymi koncertami Gdańsk, Sopot i Gdynię. W Gdyni odbywać się będzie skupiony na przyszłości i elektronice Brasswood Pylenie. W Gdańsku planowany jest zaś oparty na folku i dawnych instrumentach Brasswood Korzenie. Tradycja i futuryzm spotkają się finalnie w sopockiej Operze Leśnej na Brasswood Kwitnienie.

Brasswood Fest to magiczny, leśny festiwal muzyki i oddechu. Pierwsze skrzypce grają tu żywe instrumenty dęte, blaszane oraz drewniane. W ich akompaniamencie swoje kameralne i akustyczne koncerty grają tu najciekawsi polscy artyści, niekoniecznie Ci z line-upów mainstreamowych festiwali. Celem Łukasza L.U.C. Rostkowskiego jest prezentacja konsekwentnych artystów, dialog między tradycją a futuryzmem oraz pokoleniami i gatunkami. Celem jest także relaks i zwolnienie tempa oraz wzmocnienie więzów kulturalnych pomiędzy Sopotem, Gdynią i Gdańskiem, połączonych piękną otuliną leśną stanowiącą unikat na skalę europejską.

Sopockiemu Brasswood Kwitnienie towarzyszyć więc mają także skupiony na przyszłości elektroniczny Brasswood Pylenie (Gdynia) oraz folkowy i prezentujący dawne instrumenty Brasswood Korzenie (Gdańsk).

Od dziś rusza sprzedaż biletów na Brasswood Pylenie, który odbędzie się 28 lipca w gdyńskim Kolibki Adventure Park. Z żywymi instrumentami na dwóch leśnych scenach, pośród indiańskich namiotów i domków na drzewach zagrają m.in. Gooral, Dj Noz, IKARVS, a także Gelofunk, Abedi, Arayan i Bladzinsky. 29 lipca zaś kiedy w Operze Leśnej odbywać się będą próby do Kwitnienia, w Adventure Parku można będzie wziąć udział w darmowych warsztatach instrumentalnych oraz zabrać pociechy na potańcówkę z najbardziej znanymi utworami z bajek, które zagra na żywo Rebel Babel Ensemble. 

Z posiadania biletu zwolnione są dzieci, które w dniu Wydarzenia nie ukończyły 5 roku życia.
Możliwość skorzystanie z 50% zniżki, tzw. biletu ulgowego dotyczy dzieci w wieku 5-15 lat – w tym wypadku trzeba udokumentować wiek dziecka okazując na wejściu na Wydarzenie dowolny dokument potwierdzający wiek dziecka, w innym wypadku należy dokonać dopłaty za bilet do wysokości ceny za bilet normalny.

REGULAMIN

OŚWIADCZENIE OSOBY NIELETNIEJ

Partnerzy festiwalu: BART, LIVE, Urząd Miasta Sopotu, Radio Nowy Świat, Trójmiasto.pl, Biletomat, NCK

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Brasswood Fest: Pylenie | 28 lipca 2023, Piątek, Kolibki Adventure Park

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →