BOOKA SHADE / EINMUSIK / REZNIK (Keinemusik)

BOOKA SHADE / EINMUSIK / REZNIK (Keinemusik)

29 kwietnia 2023, Sobota

B90

Stocznia Gdańska - ul. Elektryków, Gdańsk

Start: godz. 21:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Majówka z Temperamental!
BOOKA SHADE live
EINMUSIK
REZNIK ( Keinemusik )

Po raz kolejny postoczniowe przestrzenie klubu B90 wypełni muzyka od prawdziwych mistrzów melodyjnej elektroniki. Swój live zaprezentuje jeden z najbardziej szanowanych duetów – BOOKA SHADE mający w naszym kraju rzeszę fanów.
Powróci do nas EINMUSIK , którego produkcje niezmiennie podbijają listy Beatportu oraz serca klubowiczów na całym świecie.
Z kolei swój debiut w Polsce zaliczy REZNIK – znakomity dj i producent, członek niezwykle popularnego kolektywu Keinemusik.

Line-up uzupełnią polscy artyści- RAFA’EL w formule live oraz TUXEDO.

Najwyższej jakości dźwięk klubu B90 i wyjątkowa oprawa – brzmi jak idealny przepis na rozpoczęcie majówki. Bądźcie tam razem z nami już 29 kwietnia!

Zapraszamy.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

BOOKA SHADE / EINMUSIK / REZNIK (Keinemusik) | 29 kwietnia 2023, Sobota, B90

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →