Big Cyc

Big Cyc

5 listopada 2022, Sobota

CK Wiatrak

Wolności 395, Zabrze

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 11.11.2021, PRZENIESIONY na 4.03.2022

ZMIANA DATY – z 4.03.2022, PRZENIESIONY na 5.11.2022

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Wszystkie bilety zachowują ważność, zapraszamy na listopadowy koncert.

BIG CYC wraca. W 2020 roku z wielkim powodzeniem zagraliśmy dla wiatrakowej publiczności nasz materiał z debiutanckiej płyty Z partyjnym pozdrowieniem 30 lat później.
Teraz w listopadzie wracamy do Was by ruszyć z koncertami – mówią artyści. BIG CYC zagra stare i nowe numery.
To będzie mocne rock and rollowe spotkanie, szykujcie swoje glany, wskakujcie w punkrockowe ciuchy i przybywajcie. Zespół zagra w niezmienionym od 1988 roku, oryginalnym składzie: DŻEJ DŻEJ – (Jacek Jędrzejak) wokal, bass PIĘKNY ROMAN (Roman Lechowicz) – gitary DŻERY (Jarosław Lis) – perkusja SKIBA (Krzysztof Skiba) – sekcja humorystyczno – happeningowa. Wspomogą go: GADAK (Piotr Stajdel) – klawisze MARAS (Marek Szajda) – gitar.

W programie koncertu pojawią się takie numery: Kapitan Żbik, Piosenka góralska, Twoje glany, Polacy, Berlin Zachodni, Jak słodko zostać świrem i wiele innych legendarnych kawałków.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Big Cyc | 5 listopada 2022, Sobota, CK Wiatrak

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →