Białostocki Panel Nieruchomości vol. 4., Forum Eksperckie: Wokół najmu i podatków

20 kwietnia 2024, Sobota

Hotel Mercure

Hetmańska 46, Białystok

Start: godz. 10:00

Podziel się:

Wraz z wiosną nadciąga IV edycja BPN, który odbędzie się już 20 kwietnia 2024 r.!

Białostockie Panele Nieruchomości na dobre wpisały się na lokalną listę cyklicznych wydarzeń w naszym mieście. Wskaźniki frekwencji rosną z każdą kolejną edycją, więc podnosimy poprzeczkę!

Zapraszamy Was na Forum Eksperckie: Wokół najmu i podatków!

Spotkanie będzie znakomitą okazją do poznania tajników wiedzy związanej z regulowaniem stosunku najmu a także formami opodatkowania związanymi z branżą.

Na rynku nieruchomości zawsze jesteśmy rzetelni i tylko takimi informacjami chcielibyśmy się z Wami dzielić, dlatego naszymi gośćmi tym razem będzie sam Piotr Dobrowolski – radca prawny oraz Eryk Skłodowski z Kancelarii Podatkowej Skłodowscy.

Pomiędzy tematami prawnymi podczas forum będziemy mieli okazję wysłuchać prelekcji Michała Gleń z firmy Gogler o sztucznej inteligencji i sposobach na jej wykorzystanie w branży nieruchomości. Michał nie raz udowodnił nam, że świat AI jest pełen inspiracji i sposobów na skuteczny marketing.

Nie musisz być specjalistą w dziedzinie nieruchomości, żeby spędzić z nami ten dzień. Białostocki Panel Nieruchomości jest wydarzeniem dla każdego, kto chce się rozwijać, aktualizować wiedzę i korzystać z możliwości, jakie daje networking.

A do networkingu będzie podwójna okazja!

Tego dnia w kuluarach odbędą się 5 URODZINY IN-HOME!

Zapraszamy do wspólnego świętowania podczas uroczystej kolacji. Gwarantujemy doborowe towarzystwo i moc pozytywnej energii!

Agenda wydarzenia:

10:00 – 10:45 Rejestracja uczestników

10:45 – 14:30 Prelekcja radcy prawnego Piotra Dobrowolskiego

14:30 – 15:30 Przerwa Obiadowa

15:30 – 16:30 Prelekcja Michała Gleń z firmy Gogler

16:30 – 18:00 Prelekcja Eryka Skłodowskiego z firmy Skłodowscy Kancelaria Podatkowa

18:00 – 19:00 Networking

19:00 – 23:00 V URODZINY IN-HOME

Ilość miejsc ograniczona!

Bilet VIP zawiera: udział w wydarzeniu, oraz udział w 5 urodzinach In-Home.

Wydarzenie dla osób pełnoletnich. 

Białostocki Panel Nieruchomości vol. 4., Forum Eksperckie: Wokół najmu i podatków | 20 kwietnia 2024, Sobota, Hotel Mercure

Biletomat.pl
229 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →