BEFORE TAURON NOWA MUZYKA: SID LE ROCK & MR. LEX W HIPNOZIE!

BEFORE TAURON NOWA MUZYKA: SID LE ROCK & MR. LEX W HIPNOZIE!

24 lutego 2024, Sobota

Jazz Club Hipnoza

Plac Sejmu Śląskiego 2, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

BEFORE TAURON NOWA MUZYKA: SID LE ROCK & MR. LEX W HIPNOZIE!

Sid Le Rock (dj set)
Mr. Lex (dj set)

Już 24 lutego zapraszamy na mocną rozgrzewkę przed nadchodzącym festiwalem Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024! W Hipnozie zagra prawdziwy mistrz parkietowego czarodziejstwa, czyli Sid Le Rock.

Kanadyjski artysta w trakcie 20-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że potrafi rozkręcić imprezę pod każdą szerokością geograficzną. To jeden z ulubionych hipnozowych gości, który nigdy nas (i Was) nie zawiódł. Sid Le Rock za każdym razem zaskakuje świeżością i umiejętnością budowania klimatu. To artysta, którego nie da się zamknąć w jednej szufladce.

W zimną, lutową noc parkiet Hipnozy rozgrzeje także Mr. Lex, czyli krajowy spec od brzmień do bujania i tupania nóżką. To pierwsze z serii wydarzeń Before Tauron Nowa Muzyka, które umilą oczekiwanie na czerwcową 19. edycję imprezy!

Sid Le Rock

Jeden z pseudonimów kanadyjskiego artysty Sidneya Sheldona Thompsona, znanego także jako Pan/Tone. Pod różnymi pseudonimami opublikował łącznie dwanaście albumów studyjnych oraz kilkadziesiąt singli i EP. Imponującą dyskografię ciężko zaszufladkować, bo Sid porusza się w nieokiełznanej przestrzeni między synthpopem, techno, electro, house i innymi gatunkami elektroniki. Jego utwory wzbogaca ekspresja emocji poprzez unikalny wokal artysty. Wydawał dla takich wytwórni, jak Beachcoma, My Favourite Robot, Kompakt, Shitkatapult, Mute Records i wiele innych. W 2022 roku opublikował swój ostatni jak dotąd album „Invisible Nation”, na którym eksploruje swoje korzenie wiodące do rdzennych mieszkańców Kanady. Odkrywa na nim tradycyjne, ceremonialne pejzaże dźwiękowe i przenosi je na parkiety klubów.

www.facebook.com/sidlerock
www.instagram.com/sidlerock/
soundcloud.com/sidlerock
open.spotify.com/artist/3oBdslS0EdWkL0YjOXYfl3

 

 

Mr. Lex

DJ, radiowiec, pasjonat muzyki. Wcześniej znany jako Lexus. Reprezentant kolektywu Beats Friendly. Najczęściej można go usłyszeć u boku Noviki w klubach w całym kraju oraz na najważniejszych festiwalach. Prowadzi autorską audycję w Czwórce – Pora Lexa. Jako DJ stara się kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

www.facebook.com/mrlexmusic
www.instagram.com/lexismoreee/

BEFORE TAURON NOWA MUZYKA: SID LE ROCK & MR. LEX W HIPNOZIE! | 24 lutego 2024, Sobota, Jazz Club Hipnoza

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →