Beata i Bajm

12 listopada 2023, Niedziela

G2A Arena

Jasionka 953, Jasionka

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Beata i Bajm to polski zespół wykonujący muzykę pop, pop-rockową, założony w 1978 roku w Lublinie. Na przestrzeni lat skład zespołu zmieniał się, a jedyną osobą będącą w nim od początku jest wokalistka Beata Kozidrak. Nazwa Bajm wywodzi się od pierwszych liter imion założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Ostateczny skład wykrystalizował się w 1993 roku: Beata Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Artur Daniewski, Krzysztof Nieścior, a w 2000 roku dołączyła Maria Dobrzańska. Z grupą współpracowało wielu znakomitych, polskich muzyków. Formacja ma na swoim koncie kilkanaście albumów studyjnych. Piosenki z nich na trwałe zapisały się w kanonie polskiej muzyki rozrywkowej: “Józek, nie daruję ci tej nocy”, “Nie ma wody na pustyni” i “Co mi Panie dasz”, “Jezioro szczęścia”, “Szklanka wody”, “Modlitwa o złoty deszcz” i wiele, wiele innych! Zespół regularnie koncertuje w kraju i za granicą (niektóre kraje Europy). Oczywiście był i jest obecny na największych przeglądach polskiej piosenki. Ponadto Beata Kozidrak wydała trzy solowe albumy – ostatni “B3” wydany w 2016 roku

Beata i Bajm | 12 listopada 2023, Niedziela, G2A Arena

Biletomat.pl
180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →