BassTrip #16 - Suburban Architecture (UK) @ Dom Technika

BassTrip #16 – Suburban Architecture (UK) @ Dom Technika

10 maja 2024, Piątek

Dom Technika

Wieniawskiego 5/9, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Z niemałym zadowoleniem oznajmiamy, że w roli głównej podczas szesnastego BassTrip wystąpi projekt Suburban Architecture prosto z Londynu.
Suburban Architecture to projekt, który jest hołdem dla jednego z najpiękniejszych okresów w historii muzyki drum and bass, czyli połowy lat 90. Ich muzyka jest współczesnym podejściem do “jazzowego”, „atmosferycznego” nurtu, który właśnie około 3 dekady temu doświadczał swojego największego rozkwitu. Za muzyką oraz labelem o tej samej nazwie stoją panowie Chris Read – zawodowy producent muzyczny i kolekcjoner hip-hopu, jazzu i funku oraz James Curry – wieloletni drum and basowy DJ i muzyk soulowo-jazzowy.
Pasję i doświadczenie tych dwóch panów słychać w każdym ich utworze. Są niesamowicie wysokiej jakości, a do tego wszystkiego w ramach labelu Suburban Architecture zaprosili do współpracy legendy takie jak Blame, Peshay, DJ Trace, DJ Crystl, Nookie, DJ Trax, którzy zremiksowali ich utwory. W naszej opinii, zarówno autorski materiał Suburban Architecture, jak i remiksy od „architektów” (tak w materiale prasowym nazywają ich panowie z SA), są produkcjami, obok których nie da się przejść obojętnie. Są mało znanymi perełkami, które potrafią uzależnić. Można zauważyć, że Ci, którzy poznali już ten projekt/label szybko docenili go, o czym może świadczyć fakt, że winylowe wydania wyprzedały się z ich bandcampa w mgnieniu oka.
Muzycznie, 10 maja nie spodziewajcie się raczej mroku i „piwnicy”. Mamy nadzieję jednak, że rozpłyniecie się podczas tej imprezy razem z nami. Jeśli jeszcze nie znacie, koniecznie sprawdźcie wydany do tej pory materiał Suburban Architecture. Będziemy go też jeszcze, w ramach promo tego eventu, chętnie i sukcesywnie Wam przybliżać.
suburbanarchitecture.bandcamp.com
Do zobaczenia!
BassTrip crew

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →