BARBER NIGHT powered by STMNT | Summer Edition

18 czerwca 2022, Sobota

Secret location

-, Gdańsk

Start: godz. 16:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

BARBER NIGHT tym razem zawita do Gdańska!

Głównym celem tej imprezy jest integrowanie naszego środowiska i prezentowanie najwyższej jakości edukacji fryzjerskiej. Dokładnie 18 czerwca zaprosimy was do tętniącego życiem serca trójmiasta. Na scenach pojawią się najlepsi fryzjerzy męscy z całej Polski i nie tylko O godzinie 16:30 na scenie „Frends” zapoczątkuje pokazy fantastyczna ekipa zajawkowiczów. Scena „Główna” rozpocznie pokazy o godzinie 17:00 i to już będzie OSTRA JAZDA!

Pojawią się cztery zespoły fryzjerów prezentujące wyżyny edukacji fryzjerskiej zarówno w stylu klasycznym, jak i w nowoczesnym. Każdy z pokazów będzie trwał około 50 minut. Oczywiście nie może zabraknąć konkursu strzyżenia BARBER BATTLE i konkursu fotograficznego #YESSTMNTSHOT. Regulaminy konkursów opublikujemy 1 maja 2022.

Sprzedaż biletów odbędzie się w trzech dropach, pierwszy ruszy już 22 kwietnia 2022.

Zdjęcia z poprzednich edycji można zobaczyć na IG @barber_night_poland

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z organizatorem: szkolenia@yesgrupa.com.pl

Do zobaczenia na BARBER NIGHT.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

BARBER NIGHT powered by STMNT | Summer Edition | 18 czerwca 2022, Sobota, Secret location

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →