Baby Broker przedpremierowo w U–jazdowskim

Baby Broker przedpremierowo w U–jazdowskim

7 sierpnia 2022, Niedziela

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Jazdów 2, Warszawa

Start: godz. 20:15

Podziel się:

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe „Baby Broker” w reżyserii Hirokazu Koreedy!
06 i 07/08 o 20:15
Sang-hyun (Song Kang-Ho) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) żyją skromnie, prowadząc małą pralnię i dorabiając na plebanii. Pewnej ulewnej nocy w oknie życia pojawia się niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, Sang-hyun i Dong-soo planują sprzedać go parze, która nie może mieć własnych dzieci. Kiedy wszystko wydaje się ustalone, niespodziewanie zjawia się matka dziecka.
Młoda dziewczyna odkrywa ich plan i chce zgłosić sprawę na policję. Porywacze przekonują ją jednak, że ich celem jest znalezienie dobrego domu dla małego Woo-sunga, więc dziewczyna postanawia wyruszyć z nimi na poszukiwania nowych rodziców. Wkrótce okazuje się, że ich śladem podążają dwie funkcjonariuszki policji. Po drodze na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety. Okazuje się, że każdy ma coś na sumieniu…
„Baby Broker” to cudowna w swej wrażliwości opowieść, zadająca pytania o kwestie etyki, wolności wyboru, pieniędzy, rodziny oraz tego, jak znaleźć miłość w tym szalonym bałaganie zwanym życiem. Znany z rewelacyjnego „Parasite” Song Kang-Ho otrzymał Złotą Palmę dla Najlepszego Aktora za rolę w „Baby Broker” na MFF w Cannes 2022.

Zwiastun: www.youtube.com/watch?v=Ns6O1MRgayc
Bilety
16 zł normalny
14 zł ulgowy
10 zł z kartą widza

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →