AVI | HOT SPOT

AVI | HOT SPOT

10 sierpnia 2024, Sobota

Hotspot

Wejherowska 34, Wrocław

Start: godz. 20:30

Podziel się:

Tego lata, już 10 sierpnia, ponownie na naszej scenie!

Avi zdobył ogromne uznanie słuchaczy i krytyków muzycznych trzema albumami nagranymi z Louisem Villainem – „Zbiór pieśni sycylijskich”, „Spis dzieł sycylijskich” i „Akademia Sztuk Pięknych”. Tak zwany tryptyk sycylijski zaprezentował Aviego jako jednego z najlepszych autorów tekstów na polskiej scenie rapowej. Artysta zadebiutował solowo albumem „Mały Książę”, który ukazał się 31 marca 2023 nakładem wytwórni Moya Label, z dystrybucją e-muzyka. Na płycie nie brakuje gości, wśród których są m.in. Kaz Bałagane, Pezet czy ReTo.

▪️ sobota, 10.08.2024

▪️ otwarcie bram: 19:00 / start 20:30

▪️ I pula: 89 pln
II pula: 99 pln
III pula: 109 pln
Bramka: 119 pln

▪️ Wrocław | HotSpot

▪️ nie przegap żadnego wydarzenia, obserwuj nas na IG: instagram.com/hotspot_beachbar/

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:
➡️Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.
➡️Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie. Zgoda do pobrania: tinyurl.com/2p9fuzkd

AVI | HOT SPOT | 10 sierpnia 2024, Sobota, Hotspot

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →