Artik&Asti – Warszawa / 26.05.2020 /

26 maja 2020, Wtorek

Palladium

Złota 9, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Ich nazwiska znajdują się na pierwszych miejscach list przebojów, a utwory znane są w całej Europie. Już 26 maja Artik&Asti zagrają swój pierwszy koncert w Polsce!

Artik&Asti to duet założony w 2012 roku, któremu udało się zdobyć miłość publiczności dzięki swoim przebojom: „You Can Do It All”, „Indivisible”, „Number 1”, „Sad Dance”.
W czasie swojej działalności zespół zdobył wiele nagród, w tym Złoty Gramofon za piosenki „You Can Do Everything”, „Indivisible” i „I Will Not Give Up” oraz dwukrotne wyróżnienie Higher League. Ich singiel „Grustnyj dance” został odtworzony w serwisie YouTube ponad 150 milionów razy.

Kanały telewizyjne MUS TV, ZHARA TV i RU TV uznały Artik & Asti 2019 za najlepszą grupę popową roku. Ich utwór „Grustnyj dance” w 2019 roku był na czołowych listach przebojów przez ponad 25 tygodni. Ich przeboje grane są w czołowych stacjach radiowych takie jak Europa Plus, Radio Love Novoje radio i Like FM. Artik&Asti z rozmachem ogarnął cały wschodni rynek muzyczny.

29 marca 2019 r Artik & Asti wydali czwarty już album, który zatytułowali „7”. Album ten został zaprezentowany podczas ich wielkiego solowego koncertu 30 marca w GlawClub i zapoczątkował nowy rozdział w muzycznym życiu tego duetu.
Wiosną 2020 r Artik & Asti wyruszą w wielką trasę koncertową po Europie i już 26 maja będzie można ich usłyszeć na żywo w klubie Palladium, podczas jedynego koncertu w Polsce


Zobacz także