Antigama

Antigama | Redemptor | Shodan | CINIS | Białystok [ODWOŁANY]

22 września 2023, Piątek

Klub Gwint

Zwierzyniecka 10, Białystok

Start: godz. 19:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Chroma Music & Blackened Art zapraszają na dodatkowe koncerty w ramach trasy DECOMPOSITION ENSEMBLES TOUR zespołów ANTIGAMA, REDEMPTOR I SHODAN.
Towarzyszyć im będzie białostocka maszyna do zabijania CINIS.

W klubie Gwint zagrają:

ANTIGAMA (grindcore)
www.facebook.com/antigama
www.antigamaofficial.bandcamp.com
Antigama od 23 lat tworzy nieskrępowany grindcore’owy chaos i nie wytycza granic w swojej awangardowej postawie i mechanistycznym podejściu do noise’a.
W 2006 roku zespół podpisał światowy kontrakt z Relapse Records.
Z nowym perkusistą Pawłem Jaroszewiczem, który dołączył do zespołu w 2011 roku, nagrali mini LPs Stop The Chaos i Depressant.
Antigama zagrała wiele koncertów, tras i festiwali, a do najważniejszych należały występy m.in. na Obscene Extreme Festival, Brutal Assault, Metalfest, Netherlands Deathfest, Metalmania Festival czy headlining tour po Wielkiej Brytanii w 2018 roku.
W Stanach Zjednoczonych zespół wziął udział w najbardziej prestiżowych festiwalach muzyki ekstremalnej: Maryland Deathfest i California Deathfest. Antigama zagrała z takimi zespołami,jak Napalm Death, Nasum, Enemy Soil, Decapitated, Fuck the Facts, Drugs of Faith, Today is the Day, Dying Fetus, Noisear, Agoraphobic Nosebleed, Brutal Blues, Vader oraz wieloma innymi.
Zespół ma na koncie liczne splity z zespołami takimi jak m.in. Pig Destroyer, Drugs of Faith, Coldworker, The Kill, Noisear, Nyia, Anima Morte, Total Fucking Destruction, Rot czy artystami takimi, jak legendarny polski kompozytor muzyki elektronicznej Władysław „Gudonis” Komendarek.
Do większych wydarzeń należały także występy teatralne oraz udział w stworzeniu ścieżki dźwiękowej do gry Cyberpunk 2077 i opartego na niej serialu na platformie Netflix.

REDEMPTOR (post death metal)
www.facebook.com/redemptorPL
www.redemptorpl.bandcamp.com
Zespół działający na polskiej scenie od 2001 roku.
Stylistycznie najbliżej im do klasyki gatunku spod znaku Morbid Angel, Gorguts czy Death.
Jednocześnie Redemptor przez lata przemycał do swojej twórczości elementy fusion/progressive co znalazło odzwierciedlenie w wydawnictwach: “None Pointless Balance”, Nanosynthesis, 4’th Density i “The Jugglernaut”.
W 2017 roku albumem “Arthaneum” zespół zaprezentował zupełnie inne oblicze.
Awangardowe kompozycje pełne dysonansowych riffów i charakterystycznych solówek, budujące klimat i przestrzeń instrumentami klasycznymi, stały się nowym kierunkiem dla Redemptor.
Esencję tej idei stanowi ostatni, wydany w 2021 roku album “Agonia”. Od 2017 roku Redemptor związany jest z wytwórnią Selfmadegod Records.

SHODAN (death metal / progressive death metal)
www.facebook.com/Shodanband
www.shodan.bandcamp.com
Deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku.
Charakterystyczny styl dla zespołu to unikalna hybryda death metalowej brutalności, groove metalu i melodyką zimnej fali. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza “Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album “Protocol of Dying”.
31 marca 2016 miała miejsce premiera debiutu za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production.
Album jak i liczne występy u boku m.in Sinister, Absu, Vader, Hate, Beheaded czy Rotting Christ i na festiwalach Into The Abyss, Metalmania, Summer Dying Loud, czy Gothoom fest, spotkały się z przychylnym przyjęciem ze strony portali muzycznych, zinów jak i fanów metalowej rzeźni.
2020 SHODAN ujawnia następcę debiutu “Death, Rule Over Us”, na którym odważniej eksploruje zapoczątkowany na “Protocol of Dying” styl, pielęgnując swoją fascynację post punkiem i surowym brzmieniem.
Po licznych koncertach u boku m.in. Rotting Christ i Batushki Krzysztofa Drabikowskiego,zajmuje sie promowaniem najnowszej płyty – None Shall Prevail, wydanego we włoskiej oficynie Time To Kill Records


CINIS (death metal)
=www.facebook.com/cinisofficial
=cinis.bandcamp.com/
Witness youtu.be/gPJxnoktKTk
Aegis youtu.be/F9i5GF6aS2w

 


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Antigama | Redemptor | Shodan | CINIS | Białystok [ODWOŁANY] | 22 września 2023, Piątek, Klub Gwint

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →