ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI | SZCZECIN

ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI | SZCZECIN

20 października 2024, Niedziela

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Album “The Wall” oraz największe przeboje Pink Floyd na żywo – KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

20 października 2024 – SZCZECIN, Filharmonia im.M.Karłowicza – 19:00

Na scenie Filharmonii im.M.Karłowicza w Szczecinie wystąpi zespół Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na szczeciński koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli – bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko na którym w całości wykonany zostanie materiał z legendarnej płyty “The Wall” oraz kompilacja pozostałych najwspanialszych utworów Pink Floyd.

Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę widowisk legendy rocka z tamtych lat, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe.

Oprócz klasycznej płyty z 1979 roku usłyszymy koncertowe wersje takich utworów jak: “Shine On You Crazy Diamond”, “Wish You Were Here”, “Money”, “Time”, “High Hopes” i wiele innych.

ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI | SZCZECIN | 20 października 2024, Niedziela, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →