Anieli - koncert premierowy | 02.02.2023 | Klub Stodoła

Anieli – koncert premierowy | 02.02.2023 | Klub Stodoła

2 lutego 2023, Czwartek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu

2 lutego 2023 w Klubie Stodoła wystąpi duet ANIELI, czyli Joanna Prykowska i Paweł Krawczyk.
Zespół zaprezentuje warszawskiej publiczności materiał z debiutanckiej płyty “BLASK”, którą promował utwór “Jaśniejąca”, nagrany z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej. Koncert premierowy odbędzie się na scenie Open Stage. Bilety dostępne w sprzedaży!
“BLASK” to dojrzały debiut. Nie mogło być inaczej, skoro duet ANIELI tworzą muzycy, których piosenki od lat śpiewa cała Polska.
Joanna Prykowska to niezwykły głos Firebirds, zespołu popularnego jeszcze w latach 90-tych m.in. za sprawą piosenki „Harry”, która zyskała ponadczasowy wymiar.
Paweł Krawczyk napisał muzykę na wszystkie płyty Heya w XXI wieku. Jako ANIELI otwierają nowy rozdział swoich muzycznych życiorysów. BLASK to 10 atmosferycznych piosenek z bardzo osobistymi, kobiecymi tekstami Aśki.
W piosenkach duetu ANIELI słychać tęsknotę za szczerymi relacjami międzyludzkimi, miłością prawdziwą i „lepszymi czasami”.
To niekiedy poetyckie, czasem proste, życiowe historie – zawsze ujmujące i szczere.
Płytę promują single: „Jaśniejąca” – opowieść o przyjaźni z gościnnym udziałem Katarzyny Nosowskiej; „Niemiłość” – traktująca o samotności w złotej klatce; „Przesilenie” – letni hymn o niezależności; oraz love story o zabarwieniu noir – „Nie ruszaj się”.
Głos Asi zdobią, brzmiące jak z najlepszych albumów Eurythmics czy Maanamu – kompozycje Pawła, który odpowiedzialny jest także za produkcję. Za miks i mastering odpowiada Marcin Gajko.
Duet ANIELI zagra w Warszawie już 2 lutego 2023. Bilety na koncert w Klubie Stodoła są już dostępne w sprzedaży!
ANIELI – koncert premierowy
2 lutego 2023, Klub Stodoła,
Open Stage ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →