Ania Dąbrowska, 25.05.2023, Klub Stodoła

Ania Dąbrowska, 25.05.2023, Klub Stodoła

25 maja 2023, Czwartek

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek koncertu

Ania Dąbrowska wraca do Stodoły! Po wyprzedanym jesiennym koncercie, nadszedł czas na zapowiedź wiosennego występu artystki na scenie warszawskiego klubu.
Wydarzenie odbędzie się 25 maja 2023. Pierwsza Dama Polskiego Popu zaprezentuje m.in. najnowszy utwór “Ktoś Inny”, łączący w sobie energetyczne, synthpopowe brzmienia z chwytliwymi
riffami i charakterystycznym wokalem.
Bilety dostępne w sprzedaży!
Ania Dąbrowska to artystka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów oraz producentka.
Dotychczas nagrała 7 płyt, z których każda pokryła się Platyną, co potwierdza jej niezwykły talent w tworzeniu uniwersalnych przebojowych melodii, trafiających do serc wymagających słuchaczy.
Jest także laureatką 9 Fryderyków (między innymi w kategorii Album Roku Muzyka Pop w 2017 roku), a także wielu innych nagród branżowych.
Ania Dąbrowska zagrała wiele dużych tras koncertowych, obejmujących swym zasięgiem największe miasta w Polsce. Bilety na jej koncerty wyprzedają się na kilka tygodni przed rozpoczęciem każdej trasy.
W październiku 2022 Ania Dąbrowska podzieliła się z fanami teledyskiem do najnowszego singla “Ktoś Inny”, wydanego po ponad dwuletniej przerwie.
Tym razem artystka zaproponowała słuchaczom połączenie energetycznych, synthpopowych brzmień, zapadających w pamięć riffów i elektryzującego głosu.
To m.in. ten utwór już 25 maja 2023 na żywo będzie można usłyszeć w Klubie Stodoła.
Bilety na wiosenny koncert Ani Dąbrowskiej w Warszawie trafiły do sprzedaży.
www.youtube.com/watch?v=xhB8NRsDgrU
****************************************************************************
Ania Dąbrowska
25 maja 2023, Klub Stodoła ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →