ACH, JAK PRZYJEMNIE! LATA 20., LATA 30

28 listopada 2022, Poniedziałek

Aula Comeniana PWSZ im. J. A. Komeńskiego

ul. Mickiewicza 5, Leszno

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Ta ostatnia niedziela, Zimny drań, Sex appeal, Miłość ci wszystko wybaczy…

To tylko niektóre z utworów, które wykonają dla Państwa tego wieczoru: Kasia Pakosińska, Sławek Uniatowski i Poznański Chór Projektowy, pod dyrekcją Przemysława Piechockiego. Cały koncert, okraszony akompaniamentem orkiestrowym w aranżacjach Mariusza Matuszewskiego, pozwoli Państwu przenieść się w muzyczną podróż do międzywojennej Polski.

Największe szlagiery lat 20. i 30. przywrócą wspomnienia z dawnych lat, a znakomici wykonawcy zapewnią kunszt muzyczny na najwyższym poziomie!

Zachęcamy Państwa do ubrania nawiązujących do tamtej epoki strojów – pozwoli to na lepsze przeżycie wieczoru i poczucie się jak na międzywojennym raucie!
(dla autora najlepszego przebrania – NAGRODA: zaproszenie na kolejny koncert Poznańskiego Chóru Projektowego)

Poznański Chór Projektowy

Zespół założony w 2020 roku przez Przemysława Piechockiego – dyrygenta i przedsiębiorcę. Początkowo działał wyłącznie na terenie Wielkopolski jednak w 2022 roku Chór zdobył ogólnopolskie uznanie dzięki organizacji cyklu koncertów ludowych pieśni ukraińskich, wspierających walczącą przeciw rosyjskiej inwazji Ukrainę, nie tylko moralnie ale również materialnie. Utwory zaczerpnięte z kultury ukraińskiej wykonywane były w aranżacjach na chór, orkiestrę kameralną i solistkę – artystką współpracującą przy tym projekcie była zaproszona przez dyrektora artystycznego Krystyna Prońko.

W skład Poznańskiego Chóru Projektowego wchodzą chórzyści z Poznania i okolic: członkowie chóru opery poznańskiej, studenci Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego, członkowie chóru Bel Coro z Wrześni oraz niezrzeszeni artyści.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


ACH, JAK PRZYJEMNIE! LATA 20., LATA 30 | 28 listopada 2022, Poniedziałek, Aula Comeniana PWSZ im. J. A. Komeńskiego

Biletomat.pl
90 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →