Accorinet Klezmer Band

Accorinet Klezmer Band | Wieża Ciśnień Kalisz

18 marca 2023, Sobota

Galeria Wieża Ciśnień

ul. Górnośląska 66a, Kalisz

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zespół ACCORINET KLEZMER BAND w obecnym składzie powstał w 2013 roku.
Jesteśmy profesjonalnymi muzykami, na co dzień grającymi w FILHARMONII KALISKIEJ.
Zespół wykonuje przede wszystkim muzykę klezmerską inspirowaną melodiami żydowskimi, bałkańskimi, arabskimi i muzyką cygańską. Nie stronimy także od tanga, swingu i muzyki rozrywkowej w ujęciu klezmerskim.
Oprócz znanych utworów mamy w repertuarze także własne kompozycje inspirowane historią, w tym opartą na autentycznej melodii kantora kaliskiego z przełomu XIX i XX, w którą otrzymaliśmy od Pani Hili Marcinkowskiej z Gminy Żydowskiej we Wrocławiu o/ Kalisz opiekującej się kaliskimi judaikami.
Współpracujemy z wieloma wybitnymi muzykami i wokalistami.
Otrzymaliśmy nagrody Prezydenta Miasta Kalisza za osiągnięcia w dziedzinie kultury za rok 2014 oraz inne nagrody, wyróżnienia i listy pochwalne.
Zespół występuje z powodzeniem na koncertach i festiwalach w całej Polsce i Niemczech. Wydaliśmy dwie płyty, w tym współpracujemy z wydawcą niemieckim.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Accorinet Klezmer Band | Wieża Ciśnień Kalisz | 18 marca 2023, Sobota, Galeria Wieża Ciśnień

Biletomat.pl
25 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →