Juwenalia Olsztyńskie

62. Juwenalia Olsztyńskie – Kortowiada 2023

24 maja 2023, Środa

Plaża nad Jeziorem Kortowskim

Promenada Absolwentów, Olsztyn

Start: godz. 17:30

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Kortowiada 2023 to 62. edycja juwenaliów olsztyńskich – jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych festiwali studenckich w kraju! Od 25 do 27 maja na Scenie Głównej zlokalizowanej na Plaży Kortowskiej wystąpi 15 artystów. Kolejni artyści, którzy wystąpią podczas Kortowiady 2023 będą ujawniani w cotygodniowych komunikatach – w każdy wtorek o godzinie 12:00.
Wyjątkowość Kortowiady wynika z wielu aspektów. Jednym z nich jest oczywiście niepowtarzalne otoczenie, w jakim się odbywa – Kortowo to najpiękniejsze i największe miasteczko studenckie w Polsce. Mnogość wydarzeń oraz innych atrakcji sprawia, że o każdej porze dnia i nocy tętni ono życiem w trakcie juwenaliów. Uczestnicy doceniają wysiłki organizatorów – ten festiwal studencki na przestrzeni ostatnich lat już trzykrotnie został okrzyknięty najlepszymi juwenaliami w plebiscycie Pro Juvenes. W tym roku motywem przewodnim Kortowiady stał się, w nawiązaniu do Roku Mikołaja Kopernika, kosmos. Można zatem spodziewać się nieziemskich doświadczeń i niezapomnianych wrażeń. Uczestnicy festiwalu będą mogli brać udział w związanych z tematyką wydarzeniach edukacyjnych, których celem będzie wzbudzenie zainteresowania złożonością otaczającego świata.

Line up:
– OKI,
– MICHAŁ SZCZYGIEŁ,
– BRYSKA,
– GIBBS,
– PEZET

WARTO PAMIĘTAĆ
Przedział wiekowy na wydarzeniu:
-dziecko do 4. roku życia bez konieczności zakupu biletu,
-osoba małoletnia pomiędzy 4. a 16. rokiem życia wyłącznie w obecności jej przedstawiciela ustawowego lub innego upoważnionego opiekuna,
-osoba małoletnia, która ukończyła 16. rok życia, ale nie ukończyła 18. roku życia wyłącznie po podpisaniu przez jej przedstawiciela ustawowego lub innego upoważnionego opiekuna najpóźniej przed wejściem na Imprezę oświadczenia dotyczącego uczestnictwa osoby małoletniej w Imprezie oraz o ponoszeniu pełnej odpowiedzialności (w tym materialnej) za w/w osobę małoletnią (wg wzoru zawartego w Załączniku nr 1 do Regulaminu), osoba pełnoletnia.

DODATKOWO WAŻNE
Bilet uprawnia wyłącznie do uczestnictwa w koncertach na Plaży Kortowskiej. Bilet należy wymienić na opaskę festiwalową przed pierwszym wejściem na teren imprezy. Wymiana biletu na opaskę festiwalową jest możliwa wyłącznie osobiście, przez osobę, której imię i nazwisko znajduje się na bilecie!
Punkt wymiany biletów na opaski festiwalowe będzie znajdował się przy DS Nr 2, ul. Kanafojskiego 1, 10-722 Olsztyn), otwarty:
– 23 maja i 24 maja 2023 roku od godziny 14:00 do 20:00,
– 25 maja 2023 roku od godziny 12:00 do 23:59,
– 26 i 27 maja 2023 roku od godziny 14:00 do 23:59.
Przy wymianie biletu na opaskę festiwalową należy mieć ze sobą dokument tożsamości oraz w przypadku biletu ulgowego – odpowiedni dokument potwierdzający prawo do ulgi.

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

62. Juwenalia Olsztyńskie – Kortowiada 2023 | 24 maja 2023, Środa, Plaża nad Jeziorem Kortowskim

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →