5Rytmów i Gooral na żywo | Wrocław

5Rytmów i Gooral na żywo | Wrocław

17 sierpnia 2024, Sobota

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Chełmońskiego 16, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Serdecznie zapraszamy na pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce – Gooral na żywo podczas praktyki medytacyjno-tanecznej 5Rytmów we Wrocławiu.

To będzie niezwykły wieczór pełen wolnego, nieskrępowanego ruchu, wyjątkowej muzyki na żywo i pięknych ludzi.

Nie musisz znać 5Rytmów, nie musisz znać muzyki Goorala. Każdy jest mile widziany :)

Jak to będzie wyglądać?

Łagodnie zaprosimy Cię do 5Rytmowej rozgrzewki, która rozmiękczy nasze ciała i ożywi naszego ducha, by były gotowe i otwarte na jeszcze bardziej intymny kontakt z muzyką Goorala. Coś magicznego dzieje się, gdy nasze stopy są ruchome, gdy kręgosłup rozmiękczony, a głowa puszczona. Co takiego – tu właśnie nasze łagodne zaproszenie, by sprawdzić to na tym wydarzeniu.

Czym jest 5Rytmów®?

5Rytmów® stworzone przez Gabrielle Roth, tańczone przez tysiące ludzi na całym świecie, jest filozofią, perspektywą, sztuką i dynamiczną praktyką ruchu.

5Rytmów to prosta forma medytacji w ruchu, którą może praktykować każdy – bez względu na wiek, doświadczenie czy predyspozycje fizyczne. Nie ma kroków do naśladowania, choreografii do nauki, ani złego sposobu wykonania. Jedynym wymogiem jest ciało, które wciąż oddycha, serce, które wciąż bije, i umysł, który wciąż jest ciekawy.

5Rytmów i Gooral na żywo | Wrocław | 17 sierpnia 2024, Sobota, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Biletomat.pl
150 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →