30+1 urodziny Dominika: GORGONZOLLA + CHAŁTCORE. Support: TAINT

30+1 urodziny Dominika: GORGONZOLLA + CHAŁTCORE. Support: TAINT

1 października 2022, Sobota

Potok

Potocka 14, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Październikowe koncerty Gorgonzolli w Warszawie stały się już tradycją. Klasycznie, widzimy się w Potoku, gdzie będziemy świętować 30+1 urodziny naszego wokalisty, Dominika.
INFORMACJE NAJWAŻNIEJSZE:
MIEJSCE: Potok: Drugi Dom Ludzi Rocka – Potocka 14
DATA: 1 PAŹDZIERNIKA
START: 19:00
WJAZD: 30 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE
Tego wieczora zagrają z nami:
CHAŁTCORE
Chałtcore ur. 2001 w Nowy Sączu, wykształcenie podstawowe, ukończył Yale, Stanford, Oxford oraz PWSZ w Lublinie jednocześnie.
Pierwszy budowniczy starożytnego Rzymu, drugi przywódca współczesnych Chin. Filantrop, poławiacz pereł, mistrz sztuki karate, właściciel pola golfowego.
Chałtcore już od wczesnych lat szkolnych przejawiał zainteresowanie procesami społecznymi zachodzącymi we współczesnej kulturze zachodu – czego zwieńczeniem była nagroda Pulitzera za arcydzieło socjologiczne “O co wam chodzi?” podejmujące temat nadmiernego interwencjonizmu państw zachodu w masową popkulturę. Książka sprzedana została w nakładzie 130 mln egzemplarzy.
Prywatnie jest fanem Natalii Kukulskej oraz Powstania Listopadowego. Obecnie mieszka na Pomorzu Zachodnim gdzie prowadzi gospodarstwo agroturystyczne oraz plantację kukurydzy przemysłowej.
Rzygam:
youtu.be/OiRrgGzTFzQ
https://No pasaran:
youtu.be/KXbzzFRcbHM
Nie słyszę:
youtu.be/7Ohbn6ycww4
——————————————————————————-
TAINT:
Zespół czterech, pochodzących z Pszczyny, muzyków pełnych energii i determinacji by grać i prezentować się szerszej publiczności.
Istnieją od 2014 roku, jednak obecny skład uformował się z początkiem 2020 roku. Wykonują muzykę z pogranicza Alternative Groove Metal oraz Nu-Metal. Zespół nagrał swoją pierwszą płytę EP pt. ”Under Control” w 2020 roku, najnowszy materiał, również EPka pt. „Looking for Myself” ukazał się w maju 2022.
Premiera nowej muzyki zbiegła się z bardzo ważnymi wydarzeniami w życiu TainT.
W tym czasie zostali wyróżnieni podczas Jeleniogórskiej Ligi Rocka, weszli do ścisłego finału ANTYFESTU 2022, tym samym zaprezentowali się przed dużą publicznością na scenie warszawskiej Progresji, przeżyli również pierwszy zagraniczny koncert, podczas festiwalu Bautzener Frühling w Niemczech.
Skład:
Kacper Kamiński (wokal)
Mateusz Pydyn (gitara)
Krystian Mucha (bass)
Grzegorz Ryskalok (perkusja)
WYDAWNICTWA:
EP „Under control” 2020
„Looking for myself” (2022)
www.facebook.com/TainTBanDPL
www.youtube.com/c/TainTBand

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →