28.05.2024 | Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie | TAURON Arena Kraków

28.05.2024 | Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie | TAURON Arena Kraków

28 maja 2024, Wtorek

Tauron Arena Kraków

Stanisława Lema 7, Kraków

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Już 28 maja w TAURON Arenie Kraków PREMIERA!
Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie
Co Cię nie ogłuszy, to Cię wzmocni. Koncert „Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nieoszlifowany klejnot, który poraża swoją naturalnością. To prawdziwa perła w świecie autorskich projektów muzycznych, błyszcząca feerią barw wysublimowanych dźwięków i mistrzowskich harmonii.
Kultowy Kabaret Hrabi: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, charyzmatyczna Katarzyna Nosowska, unikatowy Kuba Badach, drapieżna Olga Szomańska, szarmancki Maciej Miecznikowski, nieujarzmiony Janusz Radek, zjawiskowy Artur Andrus, prześwietny zespół muzyczny Bon Ton, znakomita Icon Orkiestra pod kierunkiem fenomenalnego Huberta Kowalskiego oraz najwyższej próby tancerze.
Z okazji obchodów 10-lecia istnienia TAURON Areny Kraków powstała nadzwyczajna, emocjonująca wszystkich jej twórców inicjatywa, która nie miała prawa nigdy powstać.
28 maja 2024 roku w Krakowie, pod jednym dachem, gościnnej i monumentalnej przestrzeni koncertowej spotkają się wybitne osobowości polskiego rynku muzycznego.
„Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nie tylko niezwykły, epokowy koncert. To kolekcja olśniewających, nieodkrytych hitów, które obezwładniają widza swoją wieloznaczeniową warstwą literacka, jak i wirtuozerską ekwilibrystyką łączenia wszelkich gatunków muzycznych. Od rocka, soulu i popu, aż po country, jazz, hip-hop, a nawet heavy metal w zaskakujących aranżacjach na 4-osobowy zespół rozrywkowy i 32-osobową orkiestrę symfoniczną z udziałem dyrygenta.
Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i całe życie. Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów. Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety. Życie wydaje się toczyć bez wysiłku, kiedy wypełnia je muzyka. Spotkajmy się wszyscy tego majowego dnia, gdyż ze wszystkich hałasów wszechświata, muzyka jest najmniej nieprzyjemnym.
Wystąpią:
Kabaret Hrabi – Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch
Zespół muzyczny Bon Ton
Icon Orkiestra (32 osobowa) pod kierunkiem Huberta Kowalskiego
Goście specjalni:
Katarzyna Nosowska, Olga Szomańska, Kuba Badach, Janusz Radek, Maciej Miecznikowski, Artur Andrus
Aranżacje: Jacek Subociałło, Jacek Piskorz, Krzysztof Herdzin, Adam Lemańczyk, Hubert Kowalski
Kierownictwo muzyczne: Łukasz Pietsch
Scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi & Marcin Kołaczkowski
Organizator: Music Company
Współorganizacja: Sztukoteka i Arena Kraków S.A.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →