26.11.2021 / Warszawa / Polska Noc Kabaretowa 2021

26.11.2021 / Warszawa / Polska Noc Kabaretowa 2021

26 listopada 2021, Piątek

Torwar

Łazienkowska 6a, Warszawa

Start: godz. 20:30

Podziel się:

26.11.2021 Warszawa (godz. 20:30)
TORWAR, ul. Łazienkowska 6a
————————-
Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja
Ale się stęskniliśmy!
Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!
W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.
Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!
Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →