2. urodziny Peaches w Spatifie | koncert Der Mother + DJs: Izka, Renata Kamola, Patsi Parisi

2. urodziny Peaches w Spatifie | koncert Der Mother + DJs: Izka, Renata Kamola, Patsi Parisi

2 czerwca 2023, Piątek

Klub SPATiF

Aleje Ujazdowskie 45, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Miałaś już urodziny, ale chciałabyś jeszcze?
Nie miałaś jeszcze urodzin, ale chciałabyś już?
Jesteś boczniakiem, ale nie wiesz kiedy przypada twoje święto?
Czujesz się bakłażanem i chcesz być widziana?
Podejrzewasz, że Twoje wewnętrzne dziecko to grillowana kapusta?
A może lubisz odwiedzać Peaches?
To są zatem też Twoje urodziny, a na nich koncert Der Mother, szałowe after party z Izką Aka Godzina Duchów, Renatą Kamolą, z oprawą wizualną od ah/real, scenografią Make Larmo i urodzinowe menu.
Wstęp na after party – bezpłatny

Der Mother (kiedyś Der Father), to aktualnie Joanna Halszka Sokołowska, Daniel Pigonski, Bartek Tyciński, Hubert Zemler oraz głosy: Aleksandra Markowska, Adam Chabiera, Aneta Jankowska, Alicja Boratyn (…)
…po wydaniu płyt „Wake up” i „Surrender”, stado Der Mother (tego matki) gra koncerty z utworamip z nich obu, coveruje, improwizuje, rozbraja bomby, wynosi w najdalsze rejestry kosmosu; zawsze piorunująco i uczciwie. Z miłością.
Support: JHS
Djs:
Izka aka Godzina Duchów
Znak zodiaku Rak. Kocha kozy, ceramikę, dobrze zjeść i muzykę. Bedzie grała tanecznie i eklektycznie.
Renata Kamola
Latami gromadziła muzykę na swoich prywatnych playlistach. W poprzednim życiu prowadziła Fundację Kaisera Söze wydając płyty i organizując mnóstwo muzycznych wydarzeń a także rozgrzewała parkiety podczas legendarnych (!) imprez jako DJ Disko w kolektywie Śmierć Disko Sound(s). Związana z ekipą śp. Don’t Panic! We’re from Poland. Nie bierze jeńców, eklektyzm to jej drugie imię, a brzmień szuka na wszystkich kontynentach świata.
Patsi Parisi
Łączy muzyczne smaczki z wielu odległych zakątków świata z elektroniką, dark disco i wieloma innymi gatunkami. Współtworzy kolektyw OAZA, który skupia się głównie na muzyce etnicznej i kojarzącej się z ciepłem.
Oprawa wizualna:
ah/real
duet wizualny specjalizujący się w komponowaniu eterycznych VJ setów, tworząc scenerie balansujące na pograniczu światów. każdy set jest dla nich osobną opowieścią, czerpiącą siły z żywiołów, rytuałów i snów. w swojej twórczości łączą medium wideo wraz z nowymi technologiami, designem 3d oraz programowaniem, tworząc treści multimedialne w czasie rzeczywistym.
Scenografia:
Make Larmo
to kolektyw skupiony na szeroko rozumianych działaniach z pogranicza sztuki i designu. Stworzony przez Paulinę i Weronikę przyjaciółki ze Śląska. Jako artystki i projektantki zgłębiamy takie tematy, jak zrównoważony rozwój, ekologia i czułe bycie ze świata. Naszą główną techniką jest sitodruk i tekstylia. Upcyklingujemy tkaniny i ubrania vintage, wykorzystując nasze oryginalne wykroje i grafiki.
Plakat – Karolina Lubaszko

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →