17/08 | GŁĘBOKI WDECH | ORIENTAL ROOFTOP

17 sierpnia 2024, Sobota

W/W Wdech Wydech

Wyspa Słodowa 7, Wrocław

Start: godz. 22:00

Podziel się:

Kolejna edycja ORIENTAL ROOFTOP w ramach cyklu imprez GŁĘBOKI WDECH. 17 sierpnia spodziewajcie się ponownie klimatycznych dekoracji oraz niesamowitych artystów, którzy przeniosą Was swoją muzyką prosto w objęcia skąpanego słońcem Tulum. Zagrają dla Was Raidho, Ane, Lili Hauser oraz Barbagain.

RAIDHO to artysta, który zwrócił uwagę swoją unikalną mieszanką nowoczesnych elektronicznych dźwięków i organicznych elementów etnicznych z całego świata. Zainspirowany alfabetem runicznym i symbolem Raidho, który reprezentuje ważne zmiany i osobisty wzrost we wszystkich sferach życia. Dzięki regularnym, wysokiej jakości wydawnictwom w znanych międzynarodowych wytwórniach i członkostwu w rodzinie Sol Selectas Records, udało mu się wystąpić w najlepszych klubach i festiwalach na całym świecie, w tym Scorpios Mykonos, Be Tulum / Besos Tulum, Amsterdam Dance Event (ADE) czy Burning Man w USA, gdzie w 2019 roku zagrał 5 koncertów

Ane to Dj’ka/producentka muzyki elektronicznej, mieszka w Polsce północnej gdzie w otoczeniu Borów Tucholskich tworzy muzykę elektroniczną o szerokim spectrum wykorzystania (performance, wideo-art, przedstawienia taneczne, mapping 3D). W swoich produkcjach wykorzystuje nagrania dźwięków otoczenia, które łączy z brzmieniem syntezatorów oraz instrumentami etnicznymi i folkowymi z różnych zakątków świata.

Lili Hauser – młoda promotorka, DJka oraz visual artist pochodząca z lasów wokół Poznania. Oprócz polskich zagrała również parę zagranicznych bookingów w Berlinie (DE), Sarandzie i Ksamilu (AL) oraz na Malcie. Jej więź z naturą wyraźnie widać w tym, co tworzy. W jej stylu króluje także szeroko pojęty orientalizm. Oprócz wschodnich, organicznych brzmień, podczas setów można usłyszeć również piękne emocjonalne wokale. 

Barbagain to DJ-ka, która po latach spędzonych w domowym zaciszu (bynajmniej nie w ciszy), w końcu dzieli się swoją unikalną wizją muzyczną z szerszym gronem. Chociaż jej serce bije w rytmie szorstkich dźwięków electro i IDM, tworzy przyjemne, acz wyraziste sety na bazie dark disco i szeroko pojętego downtempo.

LINEUP

Raidho
SC: https://soundcloud.com/raidhosound

Ane
FB: https://www.facebook.com/ane.xlnt

Lili Hauser
SC: https://soundcloud.com/lilihauser

Barbagain
SC: https://soundcloud.com/barbagain
____________________________

TIX: TBA
DATA: 17 sierpnia 2024
DOORS: 22:00
WYDARZENIE: +21
MIEJSCE: Wdech/Wydech, wyspa Słodowa 7, budynek Concordia Design, 5 piętro
PARTNERZY: C&C Bookings, Napędzani marzeniami Wrocław, Chivas, Corona

17/08 | GŁĘBOKI WDECH | ORIENTAL ROOFTOP | 17 sierpnia 2024, Sobota, W/W Wdech Wydech

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →