Polish Hip-Hop Festival gra fair-play


11 lutego 2021

Podziel się newsem:

Bez dwóch zdań najważniejszy event rapowy w Polsce, czyli Polish Hip-Hop Festival dalej w blokach startowych. Ogłoszenia wstrzymano, lecz padł też miły gest w stronę fanów. Organizatorzy pokazali klasę.

Polish Hip-Hop Festival – są plany na lato

Rok temu event został bezwzględnie odwołany, lecz nie stanowiło to właściwie większego zaskoczenia. Podobnie, jak reszta festiwali, Open’er, OFF, czy Audioriver, PLHHF musiał swoje plany przełożyć na nieokreślony czas przyszły.

Polish Hip-Hop Festival 2019 - Fot. Dagmara Szewczuk
Polish Hip-Hop Festival 2019 – Fot. Dagmara Szewczuk

Teraz mamy luty 2021 roku, czyli, zaczynamy coraz intensywniej rozmyślać o zbliżających się wakacjach oraz nadchodzącym sezonie na plenerowe imprezy. Co na to Polish Hip-Hop Festival? Jasne, że chcielibyśmy usłyszeć trzy razy tak i potwierdzenie dobrej nowiny, specjalnej, double edition, ale… Prawda jest chyba w tym wypadku lepszym rozwiązaniem. Po pierwsze, pomaga uniknąć ewentualnego rozczarowania, po drugie, buduje naprawdę sympatyczną relację z fanami. A ci są przecież nieodłączną częścią tej inicjatwy.

Rytmy.pl dla Polish Hip-Hop Festival 2019

Polish Hip-Hop Festival specjalnie dla fanów

Organizatorzy oczywiście wciąż żywią nadzieję, że wszystko odbędzie się tak, jak odbyć się powinno. Oczywiście z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa, ale w starym stylu. Na płockiej plaży, z udziałem ludzi, którzy na PLHHF szukają przede wszystkim muzyki wraz z charakterystyczną, festiwalową atmosferą. Są jednak świadomi, że tego zagwarantować nie mogą i właśnie dlatego, na swoim Facebooku, wystosowali następujące oświadczenie.

Chcemy podziękować Wam za wytrwałość i cierpliwość związaną z ciągłym wyczekiwaniem na dobre wieści. Cały czas czekamy na te najważniejsze, pozytywne informacje, abyśmy mogli wrócić do pracy na pełnych obrotach. Ale nie jest tak źle! Bardzo miłe informacje dolatują do nas z serwisu Biletomat.pl, który opiekuje się Waszymi rezerwacjami. Okazuje się, że PLHHF lideruje wśród festiwali i innych wydarzeń muzycznych, które mają najmniej zwrotów karnetów z edycji 2020 roku. To bardzo dobra wiadomość, która wiele mówi o Waszym wsparciu i zaangażowaniu w ten projekt. Od wielu lat dajecie nam przecież niesamowitą energię i teraz jest okazja, abyśmy choć trochę, w tych trudnych czasach, mogli podzielić się z Wami tą energią.

Postanowiliśmy, że na jakiś czas, przynajmniej do momentu wyjaśnienia najważniejszych kwestii, dotyczących organizacji imprez masowych w Polsce, pozostawiamy cenę karnetu Polish Hip-Hop Festival na obecnym poziomie. Na chwilę obecną nic nie odwołujemy, nie przesuwamy terminu festiwalu tylko zamrażamy cenę karnetu, ponieważ chcemy być z Wami fair i podziękować za lojalność i wiarę w to, że choć nie wiemy co będzie dalej, to na pewno skończy się dobrze! Elooo.

– czytamy na Facebooku Polish Hip-Hop Festival

Jest to więcej, niż miły gest w stronę fanów, którzy zresztą również okazali solidarność z organizatorami, artystami oraz całą strukturą PLHHF.

PLHHF – kogo spodziewamy się na tegorocznej edycji?

Pierwszy rzut artystów został już ogłoszony i póki co, do tego składu nie dołączą kolejni. Do tej pory potwierdzono już, że w Płocku wystąpią: PRO8L3M, Mata, Szpaku, Kaz Bałagane, Jan-rapowanie, Kabe, Wini, Słoń, Avi & Louis Villain, Dziarma, Gverilla, Hodak, Piotr Cartman, Paluch, O. S. T. R., Białas, Bedoes, Sarius, Dwa Sławy, Oki, Tymek, Rasmentalism, Solar, Adi Nowak i Anatom.

Polish Hip-Hop Festival 2021 – Płock – bilety

Festiwal ma odbyć się w dniach 5-7 sierpnia 2021 roku na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

zdjęcie główne: Facebook/PolishHipHopFestival

Bez dwóch zdań najważniejszy event rapowy w Polsce, czyli Polish Hip-Hop Festival dalej w blokach startowych. Ogłoszenia wstrzymano, lecz padł też miły gest w stronę fanów. Organizatorzy pokazali klasę. Polish Hip-Hop Festival – są plany na lato Rok temu event został bezwzględnie odwołany, lecz nie stanowiło to właściwie większego zaskoczenia. Podobnie, jak reszta festiwali, Open’er, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
170 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →