YES Official Event 09.05.2020, Wrocław

YES Official Event / Wrocław

25 kwietnia 2021, Niedziela

Narodowe Forum Muzyki

Plac Wolności 1, Wrocław

Start: godz. 19:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 09.05.2020 PRZENIESIONY na 25.04.2021

YES (official) w Polsce!
The Album Series 2020 Tour
YES – jeden z najbardziej innowacyjnych zespołów prog rockowych i prawdziwych legend tego gatunku, 9 października ogłosił trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, zaplanowaną na maj i czerwiec przyszłego roku. Podczas The Album Series 2020 Tour pojawią się utwory z albumu Relayer z 1974 oraz inne klasyki doskonale znane fanom YES.

Wspomniana trasa koncertowa odbędzie się po bardzo udanej trasie #YES50 Anniversary z 2018 roku i ponownie w jej składzie znajdą się: Steve Howe (gitary), Alana White (perkusja), Geoff Downes (klawisze), Billy Sherwood (gitara basowa i wspierający wokal), Jon Davison (wokal) i Jay Schellen (dodatkowe bębny i perkusja).

Podzielonemu na dwie części koncertowi, towarzyszyć będzie zarówno doskonała oprawa muzyczna, jak i wizualna. Pierwsza część zawierać będzie najpopularniejsze utwory z obszernego katalogu YES. Podczas drugiej, usłyszymy utwory z Relayer – siódmego studyjnego albumu zespołu i jednego z najbardziej charakterystycznych albumów YES.
Podczas koncertu we Wrocławiu będzie można również zobaczyć wystawę prac Rogera Deana – angielskiego malarza i grafika, projektanta okładek do płyt YES. Artysta będzie towarzyszyć muzykom podczas ich trasy The Album Series 2020.


Zobacz także