XX lat Happysad - Kraków - Kwadrat + Sad Smiles

XX lat Happysad – Kraków – Kwadrat + Sad Smiles

27 listopada 2021, Sobota

Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

20 lat – HAPPYSAD
Kraków – 27.11.2021 – Klub Kwadrat
Otwarcie Bram 18:00 Start 19:00
Bilety przedsprzedaż 79 zł w dniu koncertu 90 zł
Bilety w sprzedaży od 8 września godzina 14:00
W systemie eBilet, Going, Empik, Ticketmaster.
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Metal Shop, ul. Długa 17
Płyty Winylowe, ul.Dobrego Pasterza 100
Klub Kombinator os. Szkolne 25
Nowa Księgarnia os Zgody 7

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukaże się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo Odrzutowce i kowery, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promująca płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?
„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.
Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: Ślepota) Happysad wygłodniały koncertowych emocji zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.
Sad Smiles
To zespół złożony z czterech nastolatków, którzy kochają muzykę. Średnia wieku w kapeli to… 15 lat, a już piszą dojrzałe teksty, komponują muzykę i tworzą własne piosenki.
W Internecie można znaleźć ich pierwszą EP ,,Sad Smiles EP” – sprawdź te nagrania, bo chłopaki naprawdę nie mają się czego wstydzić! Mają na koncie wygraną w World Talent Show, zagrali także wiele koncertów, między innymi przed Pawłem Domagałą na Fortach Kleparz w Krakowie. Ciężko przydzielić im konkretne role w zespole, ponieważ każdy z nich gra na wielu instrumentach. Bądź uważny, bo pomiędzy piosenkami zamieniają się instrumentami, lawirując z gracją między kablami i mikrofonami.
Nie można też zamknąć ich w jednym gatunku muzycznym… Jedno jest pewno – jest tu pasja i energia. Dużo energii!
Sprawdź: www.facebook.com/SadSmilesBand
– jesteśmy też na YouTube i Instagramie

Zespołem opiekuje się Agencja Koncertowa Borówka Music
www.facebook.com/borowkamusic oraz www.instagram.com/borowkamusic


Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →