Wielka podróż Bogusława X | Seans filmu i spotkanie z twórcami

Wielka podróż Bogusława X | Seans filmu i spotkanie z twórcami

19 lutego 2024, Poniedziałek

Klub Delta

Racławicka 10, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Zapraszamy na seans filmu „Wielka Podróż Bogusława X”, który odbędzie 19 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00. Po seansie odbędzie się rozmowa z autorami filmu – Pałem Kleszczewskim i Katarzyną Zimnoch.

O filmie:

„Wielka Podróż Bogusława X” to film animowany o tematyce historycznej. Oparty jest na autorskim scenariuszu Katarzyny Zimnoch i Pawła Kleszczewskiego. To pierwszy film animowany, odwołujący się do tematyki książąt Pomorskich. Obrazuje wprawę pomorskiego księcia Bogusława X wraz z towarzyszami do Ziemi Świętej u schyłku średniowiecza (1496-1498). Film w humorystyczny i edukacyjny sposób opowiada historię niezwykle barwnej oraz wyjątkowej na owe czasy podróży księcia Gryfity. Podczas niej odwiedziliśmy z bohaterami wiele ciekawych miejsc, jak choćby Rzym, Wenecję, Florencję, Norymbergę,

Rodos, Cypr, Jerozolimę i spotkamy postacie historyczne: papieża Aleksandra VI Borgię, Króla Maksymiliana I Habsburga, Albrechta Dürera, Mikołaja Kopernika i wielu innych.

Głosów postaciom użyczyli: Maciej Sikorski, Michał Przybyszewski i Paulina Majtas.

Film finansowany jest ze środków Zachodniopomorskiego Funduszu Filmowego „Pomerania Film”.

Wielka podróż Bogusława X | Seans filmu i spotkanie z twórcami | 19 lutego 2024, Poniedziałek, Klub Delta

Biletomat.pl
15 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →