Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych - SMKKPM + Pan Savyan + Ahaju Fusion Boliwia / Kraków

Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych – SMKKPM + Pan Savyan + Ahaju Fusion Boliwia / Kraków

14 lutego 2024, Środa

Klub Poczta Główna

Westerplatte 20, Kraków

Start: godz. 19:30

Podziel się:

Nie mamy nic przeciwko Walentynkom. Ale lubimy świętować je na swój sposób. Korzystamy z tej słodko-pierdzącej otoczki i od lat robimy swoje wydarzenia. Sale dekorujemy w serca, ubieramy się jak GOTOWI NA WSZYSTKO i lecimy w najromantyczniejszy koncert z pogranicza szkolnej dyskoteki, loży szyderców i najromantyczniejszej randki!
_____
EARLY BIRD – 49 zł
STANDARD – 59 zł
W DNIU KONCERTU (BRAMKA) – 69 zł
_____
19:30 – otwarcie bram
20:00 – Ahaju Fusion Boliwia
20:45 – SMKKPM + GOŚĆ SPECJALNY: Pan Savyan
_____
Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych to MARKA, która znalazła już (nie bójmy się tego słowa) tysiące swoich entuzjastów w ubiegłych edycjach. Jest humor, jest granie na konwencji, bywa romantycznie, prześmiewczo, ironicznie. Nie ma zadęcia, jest świetna muzyka, fantastyczni ludzie i nieposkromiona masa NICZYM NIESKRĘPOWANEJ ZABAWY. Nawet jeśli nie czujesz tej nazwy, to zapewniamy Cię, że pod nią kryje się samo dobro, dystans, troska i wiele, wiele, wiele radości. Do tej pory w naszych szczególnych antywalentynkach brali udział: Michał Kempa, Wojtek Fiedorczuk, Damian Skóra, Bartosz Gajda, Grupa impro Ad Hoc, Mieszko Minkiewicz, Ranko Ukulele i Wojtek Szumański.
Gościem specjalnym naszego krakowskiego koncertu będzie Pan Savyan, który porwie Was w swoje retrodyskotekowe szaleństwo z wąsem w kolorku Amaretto.
Co jeszcze dla Was przygotowaliśmy? Tata Mikołaja zna takich Indian, co podobno są z Boliwii, ale mieszkają w Nowym Targu. To są dokładnie tacy Indianie, jakich wszyscy doskonale znamy, tylko grają covery najpiękniejszych światowych piosenek, w swoich aranżacjach. Ahaju Fusion Boliwia rozniosą scenę i Wasze serca w drobny mak ciepłych uczuć. Nie gwarantujemy fletni pana, ale będzie równie folkowo. To będzie najbardziej petardowe otwarcie w historii wszystkich Walentynek wśród Walentynek GSiS.
Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych, to bezobciachowy pomysł na Twój zakochany wieczór. Przyjdź sam, w parze, w cieczy, w ciele stałym… Bądź sobą, baw się, śmiej się z nami, rozkminiaj prawdy życia i zapomnij na moment o całym świecie.
___
RDZENNY GOSPODARZ I POMYSŁODAWCA CAŁEJ IMPREZY:
SMKKPM – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn to muzyczny, niezależny fenomen. Ma w sobie bunt, zrezygnowanie oraz bardzo oddaną i zaangażowaną publiczność. Pojawili się na wielu ważnych imprezach komediowych, festiwalach muzycznych, kilkunastu realizacjach telewizyjnych, juwenaliach i koncertach w całym kraju. Zostali zaproszeni również do zagrania koncertu w Radiowej Trójce (kiedy była jeszcze Radiową Trójką) Ich piosenki trafiają do kinowych filmów (“Miłość jest blisko” oraz “Czarna Owca”) i od lat w paradoksalny sposób niosą radość życia bez znieczulenia. Żyją w oczekiwaniu ogromnego sukcesu.
___
Pan Savyan – piosenkarz i komik, który zatrząsnął polskim Tik Tokiem. Jego hity zdobywają miliony wyświetleń, a jego muzyczny przebój “W Kolorku Amaretto” z cyklu “Piosenki dla Ciebie i Twojej Mamusi” był grany jako pierwszy utwór 2024 roku na antenie radia RMF FM. Savyan wie czym jest retro wąs, czuje rozkosz cekinu i blichtr najntisowego kiczu. Samodzielnie klei swoje video, tworzy piosenki, którymi rozkochał w sobie publiczność a to pewnie dopiero początek jego porażającego sukcesu.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →