THE ANALOGS | WARSZAWA | KINOTEKA

THE ANALOGS | KOLUSZKI

5 kwietnia 2024, Piątek

CZTERY STRUNY ŚWIATA

Kosciuszki 1, Koluszki

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na koncert zespołu The ANALOGS !!!

Przed koncertem odbędzie się pokaz przedpremierowy filmu Piotra Kizowskiego pt. “Wszystko To Co Mamy”. który został nakręcony podczas naszych koncertów akustycznych “PROJEKT PUDŁO”, które gramy w zakładach karnych, młodzieżowych ośrodkach wychowawczych i ośrodkach terapii uzależnień.

Patronem wydarzenia jest VULGAR!!!

Start koncertu godz.: 19.00

Bilety w przedsprzedaży w cenie 50 pln,

Cena biletu przy wejściu w dniu koncertu 60 pln

The Analogs powstali w 1995 roku w Szczecinie i są obecnie jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak “Pieśń Aniołów”, “Era Techno”, “Dzieciaki Atakujące Policję” zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem. Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2020 roku świętowali 25 lecie swojej działalności. W marcu 2024 roku nakładem Oldschool Records wychodzi ich najnowszy album “Bestia”. Koncert który zagrają będzie składał się z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów jakie posiadają w swoim dorobku oraz piosenek z najnowszej płyty.

Zapraszamy serdecznie!!!

www.analogs.pl(oficjalna strona internetowa)

www.oldschool.pl (oficjalny sklep zespołu)

oraz na FB:

www.facebook.com/TheAnalogs/

www.facebook.com/projektpudlo/

Wytwórnia:

www.facebook.com/oldschoolpunx

Kontakt z zespołem: analogs@op.pl

THE ANALOGS | KOLUSZKI | 5 kwietnia 2024, Piątek, CZTERY STRUNY ŚWIATA

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →